Sadizm ve mazoşizm hakkında düşünceleriniz?

Arkadaslar ben hem sadist hemde mazorşistim ileride böyle bir sevgiliniz olsa ne yaparsınız ve düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
soruyu (•) ünüzden okumayın.
beni değil sadece benim gibi olanlar ile ilgili düşüncelerinizi söyleyin.

0|2
5|42

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşıma mazosist tim dedim mozot mu içtin dedi 😂

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hım duygusal bakınca sadistlik beni üzüyor ama ben de hafiften mazoşistlik var :D yani sadist olması bilmem hoşuma da giderdi bir yandan. Acı çektiğim sürece istediği acı ise acı da verirdim. Karşılıklı anlaşırdık.*-*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Benim için sıkıntı yok. Şeytan'ı en sevdiğin varlık olarak gör falan. Umrumda değil zaten. Bu muhabbeti daha önce başka kişilerle de yaşadım. Sevgilim de oldu böyle. Saygı duyarım. Çoğu insan sadistleri kedi kesenler olarak görse de, sadece acı çektirmeyi seviyorlar diye biliyorum ve öyle tecrübe ettim. Mazoşist bir sevgilim olmuştu. Toplum içinde canını acıtmamı isterdi. Garip istekler olabiliyor bu tarz kişiliklerin ama heyecanlı da oluyor yaşanılanlar. Genelde güçlü görünme isteğinden doğuyor. Bu yüzden toplum içinde canını acıttığım için bağıramıyordu da ama gösterdiği tepkiler falan hoşuma gidiyordu. Sanırım benimde içimde biraz var o şeyden. Ama her insanda biraz olduğunu düşünüyorum ben. İnsan demeyeyim de erkek de var. Erkekler için şiddet doğal bişeydir ve bunu severiz. Yalan değil bu. Burdan doğuyor bizdeki eğilimde. Her neyse.. Şimdi sen bu soruyu sordun diye "ay kölen oluyim" tarzı mesajlar falan alırsın. Onlarla da uğraşırken kolay gelsin :D Abaza düşüncelere gerek yok. Sadece sende benim gibi acıdan güç doğacağına inanan birisin demek ki. Hayat felsefesi. saygı duymak lazım :D

0|0
    0|0
    • Her insanda sadistlik vardır

• Evet. Zamanla bunu tattım zaten :D Arada keşke o zamanlara dönsem de yeniden tatsam demiyor değilim bile :D Ama dediğim gibi toplumda önyargı var. Herkes yapıyor sadistlik ama onlara sorsan adı o değil. sadistlik kedi kesmek -.-

• Vücuduna jiletle küçük küçük kesikler açıp sonra seni kolonya dolu küvete soksam hoşuna mı gidicek şimdi?

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider :)

0|0
    0|0
  • Arada rutin dışına çıkmak iyidir! ;)

0|0
    0|0
  • çekilmez öylede her sabah evden çıkarken ağrılarla sıyrık kesiklerle çekilmez ara sıra olsa neysede :))

0|0
    0|0
  • 18 yaşındasın bir bok bildiğin yok gelmiş sadizm mazoşizm ile ilgili konuşuyorsun. Git araştır biraz

0|0
    0|0
    • 19 yaşındayım ama tanımadan walk walk konuşuyorsun git kitap oku işkence videosu izle insanlara zarar ver kendini kes anlarsın.

• kendime zarar verecek kadar mal değilim

• cinseliktede deliğe şeyini sokuyosun şeyin sıkışıp kalsa keşke bana görede o zarar.

• Gündelik hayatta sado mazoysa sıkıntı.
    Yok sadece İlişkide ilişki süresince en uc noktalarda dans ediyorsa tadı olabilir.
    aşırıya kaçmamak kaydıyla ::p

0|0
    0|0
  • Hangi konuda

0|0
    0|0
  • İnsanın fitratinda var bu farkın da deel seker hastalari genelde sekere düşkün olur neden zararli neyse onu severiz aslinda aci çekmek ki buna duygusal acilarda dahil çoğunu biz organize ederiz

0|0
    0|0
  • 7/24 döverim 😂

0|0
    0|0
  • isterim, bedenimi koşulsuz ona sunmak beni mutlu edecektir. . bütün kontrol karşı cinsimde olmalı. . üzerindeki o baskı ile büyük bir haz duyacağından eminim

0|0
    0|0
  • Onu ayakta alkışlardım

0|0
    0|0
  • mal sin ozaman

0|0
    0|0
  • İlerde böyle bir sevgilim olamaz olursa ve sadist mazoşist olduğunu öğrenirsem ayrılırım açık ve net. Sapkınlık olarak düşünüyorum. :)

0|0
    0|0
  • Bende sadistim. Birinin acı çektiğini görmek bana tanımlanamaz bir haz verir.

0|0
    0|0
  • Hm ne güzel işte. Iyidir 😉

0|0
    0|0
  • benim canım tatlıdır :D

0|0
    0|0
  • Ben sadece senı düşünuyorum

0|0
    0|0
  • Uzak durmaya çalışırım ya da ufaktan yol alırım farkedince 😅😅

0|0
    0|0
  • Hem bana hem kendine nasıl zarar vericen 🙄

0|0
    0|0
  • evlendım malesef)))

0|0
    0|0
  • Süper olur 😂 Severim severimde belirgin yerlerde iz olması çok hoş durmaz

0|0
    0|0
  • Tek gercek islam gerisi ylan

0|0
    0|0
  • Olabilir... farkliliga acigim ama cok abartmamak sarti ile

0|0
    0|0
  • En kötü kendine nasıl acı çektirebilirsin? ?

0|0
    0|0
  • Keserim onu

0|0
    0|0
  • mum?

0|0
    0|0
  • Bende, böyleyim ama daha çok sadistim karşımdakinin mazoşist olmasnı isterim

0|0
    0|0
    • Bence olmassa olmaz tadı tuzu ilişkinin

• Kızları etkilemeye çalışan erkekler için dedim

• Benm senin gbi sevglm olsn istedm ama olmadı sevmesi lazm mazoşist olmayı :)

• Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Saçmalık genç acayip dercede

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...