İçtenlikle inanıyormusunuz?

http://www.forummix.net/showthread.php?tid=764 dünya bizde ki teröre böyle tepki verdi peki sizce bu sadece gösteriş amaçlımı?

Güncellemeler:
farklı görüşler çıkıyor güzel :)
fransa parlementosu saygı duruşunda durmuş şimdi de onu gördüm

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse bizi sevmiyor tribi yüzünden herkese nefretle bakıyoruz.. İçtenliklerine inanmamız gerekmiyor.. Nötr baksakta olur.. Bir sorumluluk vefa göstermişler bu stratejide olabilir farketmez.. İyi ilişkiler kurmuş olsak herkesle bu denli sürekli patlamalar çatışmalar olmazdı diye düşünüyorum.. Sevmek zorunda değiliz.. Ama iyi ilişkiler şart.

1|0
    0|0
    • Kimse bizi sevmiyor tribi yüzünden herkese nefretle bakıyoruz.. bu kısmı benide düsündürüyor..

• Olaylara stratejik, mantıksal bakmıyoruz her daim duygusal ve fanatiğiz.. İşimiz zor şu süreçte..

• kesinlikle..

Erkekler Ne Diyor 13

• Hümanist avrupa daha önce niye ses çıkarmadı peki? Ankara saldırısında niye tepki göstermediler, dile getirmediler. Şimdi mi akıllarına geldi terörü lanetlemek. Çıkarı olmasa bu gavatların hiçbir şeyi umursamazlar kanmayın bu iki yüzlü şerefsizlere. Türk'ün Türk'ten başka dostu yok kardeşim yok işte...

1|0
    0|0
  • Tabi ki de değil. Biz diğer ülkelerde terör saldırısı olunca ne yapıyoruz. Karalar bağlayıp yas mı tutuyoruz Alla'sen.

1|0
    0|0
  • kesinlikle yapmacık hareketleri, dostlar alışverişte gorsun mantığıyla yapılmış şeyler. daha önceki saldırılarda sessiz kaldık bunada birşey demeden çok ayıp olacak diye yapılan şeyler.
    sadece Azerbaycan ve KKTC tepkilerini samimi buluyorum, diğerleri hikaye

1|0
    0|0
  • Hepsi yalan ben kesinlikle samimi olduklarına inanmıyorum. Bize bizden başka dost yok bu böyle biline. İstanbul'u alana kadar da uğraşacaklar.

1|0
    0|0
  • Bilemeyiz

1|0
    0|0
  • inanıyorum

1|0
    0|0
  • Hak ettiğimiz bu bence.. Sosyal medyadan kınama mesajlarının yanı sıra meksikanın yaptığı güzel birşey. Ama herşeyden önce bunu politikalarıyla dile getirmeliler.

1|0
    0|0
  • E daha ne yapsinlar

1|0
    0|0
  • inanmıyorum

1|0
    0|0
  • Gösterme amaçla

1|0
    0|0
  • yalan ve hiç samimi değil

1|0
    0|0
  • yağmasa bile gürlemiş adamlar dana ne olsun

1|0
    0|0
  • bilmem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İçlerinde gösteriş yapan da var, içtenlikle de. Açıkcası almanyayı hiç samimi bulmuyorum.

2|0
    0|0
  • Bunlara inanirim ama ingiltere fransa yapsa inanmam

1|0
    0|0
    • mantıklı ama fransa bugün saygı duruşunda durdu ki ben demiyorum inan belirtmek istedim sadece :)

• Gosteris amacli oldugunu dusunmuyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...