Duygusal çocuklarla nasıl tanışılır? Nasıl Etkilenir?

Arkadaşlar aylardır içimde bir çocuk var. Bir türlü fırsat bulamadım. Biraz ondan bahsedeyim size, bir yol gösterin, nasıl bir çizgide gitmem gerektiği hakkında.

Öncelikle çelik gibi bir iradesi var. 5 yıllık sevgilisini tek celsede silip atacak kadar kararlı. Mühendislik okuyor, fakültelerimiz karşı karşıya. muhteşem zeki bir erkek. Sorduğum bazı kişiler, kendi halinde saf biri olduğunu söylese de benim gözümde başka bir insan o. Şiir yazıyor, kitaplarla arası gayet iyi. Kibar nazik ve insanlarla ilgilenmeyi, anlamayı biliyor. Beni de nispeten tanıyor. Merhaba merhaba. Aylar evvel mimarlık stüdyolarında arkadaşımın arkadaşı olması sebebiyle tanışmıştık. Arkadaşın jurisi olacağından dolayı yanımızdan yarım saat kadar gitmiş, bizde başbaşa kalmıştık. O gün bugündür merhaba merhabayız. Swarmdan takip ediyorum sürekli.

Blog sitesini keşfettim. Harika şiirleri var gerçekten. Sahilde çekin yaptığında bir kaç kez yanına gittim, 3-5 metre ötesine oturdum. Sürekli kulağında kulaklık, birşeyler yazıyor. Başını kaldırıp bakmıyor bile. Farketmiyor, çıldırıyorum.

Geçtiğimiz pazar günü onu orada yine gördüm. 2-3 saat bir şeyler yazdı. Tam defterini kaldırdı, cesaretimi topladım yanına gidecektim ki, başımdan kaynar sular döküldü. Yanına bir kız geldi. Oturdular bir saat kadar. Sevgilisi olmadığına ismim gibi emindim. Zira aralarında mesafe vardı. Daha fazla bekleyemedim döndüm gittim. Şimdi ise, pişmanım. Onu yakından tanıma fırsatım varken kaçırdığım için. Topladığım bilgilere göre, hayatında kız arkadaşı yok.

Bugün öğrendim ki, çocukla aynı şehirde yaşıyormuşuz. Yaptığı çekinlerden yola çıkıp gidip onunla tanışmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Vaoov.. Mükemmel bir aşk olur bu... Belli. :)

Başarılar..

0|0
    0|0
  • Okumadim.

0|0
    0|0
  • şiirinden bahset etkilendiğini söyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...