BMW 520 çok mu sizce?

Gençler merhaba 20 yaşındayım bu sene Allah izin verirse Ankara hukuğa başlıycam babamın arabasıyla gitmeyi düşünüyorum ama babamın arabası ne biliyim biraz ağır kaçar insanlar dalga geçer diye düşünüyorum bu arada araba 2015 bmw 520i siz ne diyosunuz?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• merak ediyorum. yurt parasını, yemek parasını ucu ucuna zar zor yetiştiren arkadaşının yanından içi rahat geçebiliyor mu bu tip bmw 520 vb sahipleri. gerçekten merak ediyorum.

1|0
    0|0
    • Ya haklısın bir de arkadaş çevrem daha mazbut insanlardan olur büyük ihtimal tikilerden oluşmaz onların yanında bu arabaya binmek ya da herhangi bir arabaya binmek beni üzer

• direk yargılayarak konuşmadım yanlış anlama. tabiki insan elindeki imkanları kullanır ama ne bileyim. çevrene göre hareket etmek büyük erdem olur.

En İyi Kız Görüşü

• Boyle dusunmene sebep?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gitme ben mesela helikopterle iniyorum bizim kampüse dalga geçiyolar

1|0
    1|0
  • Yalana bak ya Hahahahah

0|0
    1|0
  • Neden ağır kaçsın, bin git canavar gibi araba

0|0
    0|0
  • Beygir gücü yüksek zaptedebilir misin

0|0
    0|0
    • Kullanıyorum 1 senedir arabayı bir sıkıntı yaşamadım

• Hayir aksine BMW hicde agir kacmaz, Mercedes olsa belki derdim. Insanlar sana zenginsin muhabbeti yaparsa Allah a cok sukurde. Fazlada insanlar nasil bakar diye dusunme bence.

0|0
    0|0
  • At lan git okula

1|0
    0|0
  • Tank gibi araba ya :/ efsane bişey

0|0
    0|0
  • kim takar arabani yav git okuluna..

0|0
    0|0
  • Ya kim dalga geççek? Sadsce oooo zenginizzzz muhabbeti yaparlar o kadar ama o yani

0|0
    0|0
  • :D off yaaa rüyamda bile alamam ki :/

0|0
    0|0
  • Bir hatuns 520 ağır olur. 3.18 olabilir ama daha spor çünkü

0|0
    0|0
  • arabalar ustumuzde taşıyamadıgımız egolarımızdır diyorum :)

0|0
    0|0
  • Kullanma arabaya bişey olmasın 😂

0|0
    0|0
  • Iyi olur sikinti olmaz bende golf 2014 ile gidiyorum

0|0
    0|0
  • araba seni sürer

0|0
    0|0
  • Hukuk öğrencisinin sorduğu soruya bakar mısınız...
    Sen bunun doğru ya da yanlış olduğunu algılayamıyorsan, hâkim olunca vereceğin kararları çok merak ediyorum!

0|0
    1|0
  • Hava atmaya calışan tiplerden olcagına insan olmaya çalış o her seyi tamamlar

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...