Devlet hastahanesi personel ve doktorlarının sinirli olmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

En ufak şeye sinirleniyorlar paralarını devlet veriyor diye herhalde siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
çocuğumu çocuk doktoruna götürüyorum daha 4 aylık ağlıyo ve doktor ayy çocukları hiç sevmem yaa sırf bu yüzden evlenmedim zaten diyebiliyo ve bunu diyen doktor çocuk doktoru dikkatinize bebeğin ağlamasına sinirleniyo personeller ayrı havada bunun dışında başka olylarda var tek tek anlatmak gerekirse

0|2
20|38

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları dayağı hak ediyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• aşırı kalabalık.. kısa sürede çok fazla hastayla ilgilenme.. ve insaniyetten uzak insanlar olmaları.. neden bazı doktorlar aynı yoğunluğa rağmen hala güleryüzlü ve anlayışlı? onlar da insan ya da doktor değil mi.. kimse senin kara kaşına gözüne gelmiyor.. can bu.. iyileşmek için geliyorlar.. bu tip sinirli ve kötü davranan sağlık personeli, kul hakkı çalıyor.. farkında bile dğeiller... Allah ıslah etsin.. hiçbirinin eline düşürmesin.. açlıktan ağızları koksun şrfszlerin.. böylelerini tespit edip açığa alacaklar maaşsız.. bak nasıl adam oluyorlar.. havaları batsın.. kibirden yanlarına yaklaşamazsın.. kutsal bir mesleği kirleten zavallılar bunlar... ben böyleleriyle karşılaştığımda, direkt laf sokarım.. tartışırım da.. neyin kibiri bu , ne hakla insanlara kötü davranıyorsunuz, utanmıyor musunuz diye.. ne cevap vereceklerini şaşırırlar.. şrfszler ya

1|0
    0|0
  • Bu söylediklerinin acil için geçerli olduğunu düşünerek cevap vereyim bildiğim gördüğüm kadarıyla;
    Acil servis olarak nitelendirilen ama çocuk dünden beri doğru düzgün bir şey yemedi serum takar mısınız diyeninden, trafik kazası sonucu öncelikli olan vakanın önünde durup ben ondan önce geldim ne demek o giriyor bu nasıl bir kayırmadır diyerek doktorların ve güvenlik görevlilerinin üzerine yürüyen insanlardan geçilmeyince doktorlar da haliyle kimseye nazik yüzünü gösteremez oluyorlar ne yazık ki! Düşün 36 saat nöbette olan bir hekimi hadi 24 dönsün bu süre boyunca ne çeşit vakalar geliyor doktora bunu yazma bunları yaz diyenlerinden tut serum bağımlısı zihniyettekiler gibi ne yazık ki böyle durumlarda çığırlarından çıkıyorlar. Kimseyle samimiyet kurmaya çalışmıyorlar bir süre sonra çünkü samimiyet bizim Türk insanında doktorun yanına pat diye girmeyi gerektiriyor ya! Anlayacağım görevine ilk defa başlayan bir İntörn'ün mezuniyetine kadar geçen sürede acil servis içerisinde ki tüm insanlık duyguları sömürülüyor ve hayatına Acil servis içerisinde ruhsuz birisi olarak devam ediyorlar. Güvenlik ve diğer personeller de doktorların altında verdikleri tavizlerden dolayı ezildikleri için aynı durum onlar içinde geçerli oluyor..

0|0
    0|0
  • 5 dakkada bir hasta bakmalari isteniyor. Stresli, hata psyi olmsyan bir iste it gibi calistirilip bir de yurdumun basit direktifleri bile uygulayamayan, hastaneyi mesken tutmus teyzeler de insanin sabrini zorluyor.

Ben bilincli hastaya bagitip cagiran doktor gormedim daha

0|1
    0|0
  • bir doktorlar 10 dakikalık bir sohbetımız olmuştu sistemleri çökmüştü düzeltmeye gitmiştik ama adam deli gibi gözler fıldır fıldır sinirli falan dedim hocam bu sinir nedir bana baktı bir kaç saniye gülümsedi bana benım dilimle konuştu günde 100 hasta geliyormuş falan filan sinirliyim dedi.

he he diyip cıkmıştım lavuğun yanından

0|0
    0|0
  • Adamların o kadar iş yükü var ve o kadar saçma sapan insanlar geliyor ki o hastanelere. En son gittiğimde beleşçi bir amca geldi, meğer sürekli ah oh hastayım diye gelip yemek yiyip gidiyormuş. Adamlar bir ilgilendiler gözümün önünde amcacığım diye diye tatlı dille. Adam hala ilgilenmiyorlar diye bağırıp çağırıyordu. Karnı doyunca gülmeye başladı gitti.

0|0
    0|0
  • Sanki orası çocuk bahçesi o kadar adamla yaşlı ile ugrasmak kolay mı sanıyorsun gece sarhoş u gelir orsp.. gelir onlarla ugrasmak sizce kolay tabi siz anca gezin keyfinize bakın iki dk beklemek koyar hepinize

0|1
    0|0
    • Iceri bilmeden giren yasli adama hirsiz damgasi vurcak kadarmi?

• Genel bir çerçeve de bir insandan dolayı mi sorumlu tutuyorsun hepsini?

• hepsi aynı

• valla devlet hastanesinde değil doktor sıradan bir personelin bile havasından geçilmiyor başından savmaya çalışıyorlar ilginlenmiyorlar.

0|0
    0|0
  • O Doktor seni muayene etmekle yükümlü mü? Yükümlü.

Yüz vermeyin. O sinirli bir biçimde davranıyorsa sende hayırdır birader bir sorun mu var de : )

0|0
    0|0
  • Millet muhtac olunca bipok saniyolar sonrasa bilmem kac sene tip okydum kolaysa sen oku derler okumus amainsan olamamislar
    bir videoda yasli adam odasina girdi diye hirsizmuamelesi yapti

0|0
    0|0
  • Ne alaka bende personelin biz okadar acayip insanlarla uğraşıyoruz ki geçen bir arkadaşım doğuma benim yerine girermisin asistan olarak ben hastayım dedi doğum haneye alması kadını kocası beni salakmisin be adam ben olmadan diktra kim yardım edecek dedik bırakmadı doktor erkek olamz dedi saçma sapan şeyler yaptı en sonunda bir hemşire ile karşı hastane en beyan personel geldi bizde bunlarla ugrasiyruz

0|0
    0|0
  • şikayet ettim öyle birini. keşke ben bağırsaydım o gün orada. demekki sabırlı anıma denk gelmiş. hastane uyarmış hayvanı. ama sağlam saydırmıştım şikayette. alttan almayın. saygısızlık da etmemek lazım o ayrı ama mal gibi davranırsa alttan almayın. beğenmiyorsa çalışmasınlar. bana mı sordu doktor olurken.

0|0
    0|0
  • Çok yazık öyle doktora. Ne bok yemeye çocuk hastalıkları uzmanlığı yapmış acaba o doktor.

0|0
    0|0
  • normal artık

0|0
    0|0
  • parasını alıyorsan gece gündüz bile çalışır , izin alamıyorsa dinlenemiyorsa ve stresliyse o ayrı

0|0
    0|0
  • olmamalı 184 e bildirin

0|1
    0|0
  • O doktoru al özel Hastaneye koy pamuk gibi olur pamuk... çünkü biz insan değiliz döner sermaye aracıyız

0|0
    0|0
    • aynen öyle , insanlığı bile parayla satın alıyoruz.

• 4 sene önce topuk dikeni şikayetim nedeniyle Devlet hastanesine gittim... Ortopedi uzmanı mesai başlamasına rağmen çay poğaça olayındaydı.. İçerde sekreteriyle gevşek gevşek konuşuyordu. Şikayetimi dinledi... Ama hiç muayene etmek yok.. Sonra bana ''Senin amortisörlerin patlamış''deyince ben doktora ağzıma geleni söyledim.. İçeri güvenlik girdi dövüyorum diye.. Sonra diyor ki ben size şaka yaptım... Dedim canım benim ağrım var sen ağrımla benle dalga geçiyorsun... beni tanıyor musun da şaka yapıyorsun.. sen doktormusun tamirci mi dedim.. kıpkırmızı oldu... tek laf etse ağzını burnunu kıracaktım

• canım çıkmış. g.. zekalı olacak o

• o yüzden kendimi hasta etmemeye bakıyorum. rahatsızlığım hafifse kendi kendine geçmesini bekliyorum. daha gencim çok şükür bir kaza bela olmazsa hastaneye yolum pek düşmez. öyle umut ediyorum.

0|0
    0|0
  • Sonra niye doktor dövüyolar olyo

1|0
    0|0
  • pek cogundan ıyıler yıne de , ya da bana ıyılerı denk geldı !!!

0|0
    0|0
  • Çok insanla diyalog kuruyorlar anlamaya çalışıyorum ama bazılarının orjinal hali öyle oluyor birgün güzel bir sopa yediklerinde düzelirler bence

0|0
    0|0
  • Yoğunluk ve bazı muhataplarının (hasta, hasta yakını) sinir bozucu olması gibi faktörleri düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bir tanesine kağıt yedirdim doktor değil yardımcısına

0|0
    0|0
  • azini yuzuni s.. bak bakalim bidaha diyebiliyomu srfsiz

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Egoist

0|0
    0|0
  • Onlarda insan normal diyorum!!!

0|0
    0|0
  • 184 e şikayet et ben ediyrm hep de şikayetçi olcam o. cc doktorlardan

0|0
    0|0
  • En fazla dayak yer

0|0
    0|0
  • hala böyleleri var mı mk. Çocuk terazisini g. tüne sokarım o doktorun artistik yapmıycak

0|0
    0|0
  • Güçsüz her zaman ezilir.

0|0
    0|0
    • devlet hastahanesine girince ezilmeden çıkamazsın sende merak etme :D

• Yoo gel gidelim istiyorsan bak nasıl çıkıyorum? :D

• Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 20

• Birincisi onların paralarını devlet veriyor olabilir ama devlet o paraları benim paramdan kesip veriyor. Ben 24 yıldır çatır çatır sigorta primi ödemişim. Bana laf söyleyecek personelinde doktorunda ciğerini söker eline veririm. Herkes haddini ve yerini bilecek. Tamam işleri zor olabilir, bir sürü hasta ile uğraşmak zordur. Ama bu karşı taraftaki insana sinirli ve kötü davranma hakkını ona vermez. Çok kavga etmişliğim vardır doktorlarla :)

0|1
    0|0
  • Kusura bakmayı da hastaların çoğu sürekli güler yüz bekliyor hep sakinlik bekliyor. Kolay sanıyorsunuz heralde.
    Devlet tabi para verecek az bile veriyor. Bu devletin insanına hizmet veriliyor ki sağlık en önemli şey.
    Gelip burda büyük bir şeymiş gibi paranın lafını etmeyin. Devlet veriyor diyeymiş.
    Ne mal hastalar var haberiniz yok. Hastalarla uğraşmak kolay sanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Eskiden devlet veriyordu artık biz de ödüyoruz. Hem muayene ücretini hem bazı ilaçları. İşin doktor kısmına gelirsek, sağlık sektörü en kaba ve saygısız insanların bir araya geldiği sektör. Çok sebebi vardır, ama en önemlisi ego sanırım. Statü arttıkça çirkinleşiyoruz. Akademisyenlerde de var aynı muhabbet. Sakın bana çalışma koşullarımız ağır demesinler, bir işçiden daha fazla çalışmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Isin azicik icindeyim diyebilirim üzerlerindeki stres cok fazla insan hayatiyla ugrasiyorsun en kucuk hatanda tepene binmek icin bekleyenler var hasta yakinlarinin agresifligi diger doktor arkadaslarin ilgisizligi gercekten acil ortami kötü
    Inan bazen diyorsun ki su parayi almayayim ama mutlu olayim

0|0
    0|0
  • Aslında işe gayet pozitif başlıyorsun öyle insanlar varki resmen enerji tüketmek için yaratılmışlar ama yinede anlayışlı olma taraftarıyım. Hasta hakları birimi var bu konuyla ilgilenen

0|1
    0|0
  • Paralarını devlet veriyor diye sinirlenmeye hakları yok mu.. Ben orda staj yapmıştım hatırlıyorum öyle insanlar geliyor ki oraya beynin patlıyor resmen.

0|0
    0|0
    • Olabilir herkes aynı şeyi yapmıyor. Geçen haberlede yaşlı adamı kovmuş doktorun teki insanlıktan cikmalari gerekmiyor hani derler ya doktordan çekinme diye insanlar bu yuzden çekiniyor

• @Quevestra Bilmiyorum.. Yanlış anlaşılmasın taraf tutmuyorum.. Tabiki oraya gidilen hastalarla en iyi şekilde ilgilenilmesi lazım. Özeldeki rahatlık şu herkes özele gidemiyor adamlar günde toplasan kaç kişiyle uğraşıyorlar ki?

• Olabilir ama devletteki gibi otemezler bunuda unutma kapıda karsiliyorlar : )

• İçinde insan sevgisi olmayan sağlıkçı olmasın kardeşim! Azar yemeye gitmiyor millet.

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesine gitmiyorum 😎

0|0
    0|0
  • Okumuş ama adam olamamış sözü geliyor aklıma öylelerinde😄

0|0
    0|0
    • O lafın hikayesini bilir misin :D

• @Quevestra hayırr

• Bir gün bir adam varmış babası buna adam olamazsın diyormuş hep çocukta inat etmiş okumuş savci olmuş. Babasına 2 tane jandarma yollamış ayağına getirmiş babasına demiş bak bana adam olamazsın diyordun savci oldum demiş. Babasi demişki okumussun ama gene adam olamamışsın babanı jandarmayla ayağına getirttin böyle bir seydi. d

• O insanlar bazen 24 saat nöbet tutuyor bin tane hakaret yiyor kaç kişinin derdiyle uğraşmaya çalışıyorlar onlar da insan robot değil bunun devletten para alıp almamakla alakası yok oraya ne tip insanlar geldiğini bir bilebilsen keşke

0|0
    0|0
    • çocuğumu çocuk doktoruna götürüyorum daha 4 aylık ağlıyo ve doktor ayy çocukları hiç sevmem yaa sırf bu yüzden evlenmedim zaten diyebiliyo ve bunu diyen doktor çocuk doktoru dikkatinize bebeğin ağlamasına sinirleniyo personeller ayrı havada bunun dışında başka olylarda var tek tek anlatmak gerekirse

• Mutsuzlar çünkü bir ton anlayışsız mal var. Gerçi bir ton mal doktor da var. Normal ; nerde çokluk orada bolluk demişler :)

0|0
    0|0
  • Sanki o hizmeti verirken babalarının hayrına verdiklerini karşılığında hiçbir yerden alamayacakları kadar yüksek maaş aldıklarını

0|0
    0|0
  • Bana sinirlenemez yolarim valla

0|0
    0|0
  • Okumuş ama adam olamamış-lardan

0|0
    0|0
  • Kendilerini halkın efendisi sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Ozele gidin

0|0
    0|0
  • Egolarını tatmin etmekten zevk alıyorlar da ondan öyle yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Devlet memuru olunca bir ego sariyor

0|0
    0|0
  • Terbiyesizlik. Hep özele gidiyorum en azından insan olduğumu hissediyorum.

0|0
    0|0
  • doktor olsamm daha beterini yaparım be. insanları nasıl snir hastası edio bu millet. sıra no almadan kapıdan dalan sığırlarmı dersin doktordan daha iyi bildğini düşünüp laf söyleyenlermii..

0|0
    0|0
Yükleniyor...