Ailemle ufak sebeplerden dolayı sürekli kavga ediyoruz?

Sürekli bir tartışma içerisindeyiz. Ailemiz zaten benimle birlikte 5 kişi. 4'ü de bana karşı. Babam sabahları işe gidiyor ve gecenin bir yarısı eve geliyor. Gündüzleri annemle kardeşim bir olup sürekli beni sinir etme çabasındalar. Özellikle kardeşim sürekli bana laf atıyor ve ağır ithamlarda bulunuyor. Annem de ona hak verip aynılarını yapıyor. Hatta kardeşimle bir keresinde sözlü tartışma içerisindeyken bana "ne dersen de her zaman ben haklıyım" demişti. O bile işi çözmüş. Günlük tartışmalarımızdan birini size anlatayım: Kardeşim gelip inadına odamızda ses çıkararak oyun oynar veya laf atar. Ben onu uyarırım ve bana "sana ne" der. Çabuk sinirlenen biri olduğumdan biraz sesimi yükselterek bir daha uyarırım ve yine aynısını olur. Bu sefer oyununu bozarım. Gidip anneme veya babama anlatır. Anlattığı şey de: "Ablam bana bulaşıyor". Tabii böyle deyince direk bana bağırıyorlar ben bir şey de anlatamıyorum. Sonuç: Ben haksızım. Ya lütfen açık sözlü olun, haksızsam haksızsın deyin veya bana abla/abi tavsiyesi verin. Ayrıca çok küçük bir olay büyütme falan da demeyin. Ben büyütmüyorum onlar büyütüyor. (gelip kardeşimin bana vurduğu bile oluyor arada)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen haklisin abarttiğin birsey de yok sadece umursamaz olmaya calis kardedisini ailen simartmis diye sana saygi duymuyo al karsina konus anlamazsa da evde resmi ol mesafeli davran annenle guzelce konus anlat hala ayniysa da he de gec tak kulakliğini keyfine bak

0|0
    0|0
    • Çabuk sinirleniyorum cinlerim tepeme çıkıyor umursamaz olamıyorum

• Akrabalarımın evinde kalmayı deneyeceğim teşekkürler

• Aynen kal yokluğunu hissetsinler biraz

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• kısasa kısas olayını uygula. o senin odana geldiğin de oyun oynarken sende onun oyununu bozacak dikkatini dağıtacak şeyler yap

0|0
    0|0
    • Dün aynısını yaptım. Yüksek sesle video açtım bu sefer de "ablam beni rahatsız ediyor" dedi.

• Yere muz kabuğu koyayım o zaman. Hep çizgi filmlerde görüp yapmak istemişimdir :D

• tamam işte :D

• bir bilgim yok. Ekşi sözlüğe bak bulursun

0|0
    0|0
    • İnciye ekşiye uludağa baktım hiç birinde mantıklı bir şey bulamadım

• Sen evlatlık misin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...