Ablamla ne yapcam?

18 yaşındayım. Ablam 10 yaş büyük. Ablamdan bıktım sürekli eziyet ediyor. Herseyime karışıyor giyim zevkime saçımın sekline dışarı çıkmama arkadaşlarıma kısaca herşey. Beni sinir edecek bir sürü şey yapıyor izinsiz eşyalarımı alıyor ya da başkasına benim eşyamı veriyor. Herkesin içinde sürekli benim hakkımda konuşuyor benim üstümden saka yapıyor babamı bana fitneliyor. Ve çok bencil bnimle şakalaşırken sürekli tırnaklarıyla çiziyo ya da yumrukla vuruyor ben onu hiç incitmiyorum ayrıca kulağıma 2 küpe taktırdım hiç begenmedi sürekli o kulağıma vuruyor yanlışlıkla olduğunu söylüyor ama inanmıyorum. Ve dışarı çıktığımızda o kapalı ben açık olduğum için benden utandığını söylüyor annem de sürekli onu tutuyor daha bir sürü şey hiç bir kurtuluşum yok mu

0|1
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Öldür gitsin

0|0
    0|0
  • 28 yaşında ablan sanırım evde kaldıgından senle oyalanıyor :) abla benle ugraşma evlende kurtulayım de :D

0|0
    0|0
  • Ne pislik bir şeymiş senin ablan :D
    28 yaşında anladığım kadarıyla. Bence evde kalmış hıncını senden çıkarıyor. :D
    Ablana bir koca bul kurtul :D

0|0
    0|0
  • Ablanı gevsetecek sağlam bir erkek lazım. Yoksunluktan sana sarıyor haspa.

0|0
    0|0
  • Şehir dışında üni oku

0|0
    0|0
  • Seni baya baya kıskanıyor.

0|0
    0|0
  • Üni kazan git evden

0|0
    0|0
  • Evde kalmış sendromu takma, 28 ever gitsin kanks

0|0
    0|0
  • Kıskaniyo seni

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun mümine kardeşim acilen bir damat adayı bulup ona kaçmalısın yoksa kafayı yersin orda

0|0
    0|0
  • carp agzına ıkıtane :D

0|0
    0|0
  • Buda senin sınavın başarılar :) süre bir ömür 😂

0|0
    0|0
  • Kuşak farkı yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Öldür

0|0
    0|0
  • sen blirsin kendin

0|0
    0|0
  • Saç bas giriş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim de kendimden 10 yaş küçük kardeşim var, ben ona hiç böyle davranmadim. Ablanin psikolojik sorunları olabilir. Psikokoga gitmesi için ikna et. Seni kıskanıyor olabilir.

1|0
    0|0
  • Ablan kudurmuş koca alın da sussun.

0|2
    0|0
    • İstemiyor beni evlenmem için ikna etmeye çalışıyor

• acaba kiminle yasak aşk yaşıyor.

• Dışarı çıkmıyor bile keşke biri olsa direk veririz

• ooo durum cidden anlattigin gibi ya isin var :(

0|0
    0|0
  • Ablan evli değil sanırım ve seni çok kıskanıyor. Acilen ona koca bul. Anca o zaman kurtulursun :)

0|0
    0|0
  • Evlenmek xndjdn şaka şaka 1 , 2 yıl daha dayan sonra ayrı eve çıkarsın

0|1
    0|0
  • Konuşmayı dene bu hareketlerinden rahatsız olduğunu açıkça belirt

0|0
    0|0
    • Bilerek yapmadığını söylüyor bir dahada yanlışlıkla bile olsa yapmıcam diyor 3 saat sonra yine aynı

Yükleniyor...