Hangi ırktansın?

Kesinlikle siyasi ve ırkçı bir amaç gütmüyorum. Sadece merak :)

• Türk
    78% (25)69% (27)73% (52)Oy Ver
  • Kürt
    9% (3)10% (4)10% (7)Oy Ver
  • Slav
    3% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
  • Laz-Çerkes
    0% (0)5% (2)3% (2)Oy Ver
  • Arap-Pers-ortadoğu
    3% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
  • Uzakdoğu
    0% (0)8% (3)4% (3)Oy Ver
  • Avrupa
    7% (2)8% (3)8% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Uzakdoğulu var mı la cidden kim onlar bir el kaldırın ya. :)

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun evrensel bir site olmadığını hatırlatmak isterim :) %99 türk zaten :D

1|0
    0|0
    • Olsun. Geçenlerde bir Yunan bir de Hırvat mıydı Hollandalı mıydı ne işte gördüm de merak ettim hangi ırktan kaç kişi var. :)

• Valla bilmiyordum. Sana bir şey doracağım. Şimdi youtubeda videoyu atan kişiler nasıl para kazanıyorlar? Yani biz izleyip beğenince ne oluyor? O parayı kim veriyor?
      Aynı şekilde face, ks, twitter sahipleri nasıl para kazanıyor? Biz üye oluyoruz ama para vermiyoruz. Ee kim veriyor? :)

• Buraya girersek cikamayiz biz 😂 Hiç dusunmemistim ama reyting benzeri bir sey olabilir ya da youtuberlar youtubea girme katsayisini artirdigi icin turkiye youtube dernegi (eger oyle bir yer varsa 😂 ) tarafindan hesaplarina het ay 10.000 TL yatiyor olabilir yani bu sitelerin kurucu sirketlerince hallediliyordur diye tahmin ediyorum. Dogaclama yaptim yuksek ihtimalin bu oldugunu dusunuyorum umarim oyledir 😂😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• 2|1
    0|0
  • Türk oğlu Türk'üm

1|1
    0|0
  • Ççeçen

1|0
    0|0
  • Bakkalim ben bakkal :D

1|1
    0|0
    • İyi ne güzel. Hayırlı işler :)

• Çerkes

1|0
    0|0
  • Turkish.

1|0
    0|0
  • Irk Türk
    alman-rus benzetiyorlar kanks

1|0
    0|0
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...

1|1
    0|0
  • Bask ırkı

0|0
    0|0
  • kedi ırkından

0|0
    0|0
  • Tek ırk var dünyada ama daha cahillerin anlayamadığı ( İNSANLIK ) İyi günler.

1|0
    0|0
    • Haklısın lakin dünyanın kanunu bu bebeğim. Buna ancak sizin gibi 'saf'lar inanır.

• @Fastandeep Sen alta (İnsan ırkıyla) - ( Hayvan ırkını ) bir tutan kişisin. Burada yaptığın sadece yalakalık, üzgünüm. Bunun için sana kimse vermez.

• Bunlar sadece birer saçmalık... Bazı pislik ülkeler ortaya bu saçmalıkları atar ve aslında asla ana asla düşünceleri böyle değildir. Sizin gibi saftiller de peşinden koşar. Aferin aferin.

• Avrupa heralde tam bilmiyorum anne tarafım Alman

0|0
    0|0
  • Japon

0|0
    0|0
  • Pers ile Kürt aynı millettir.

0|0
    0|0
  • en basında insanım :)) alt kimliğin hiç önemli olmadığını savunanlardanım

0|0
    0|0
    • İnsan olmanında bir önemi yok. Hayvanlara hakaret mi ediyorsun. Şu basit söylemleri bir bırakın ya.

• Klişe lafına söyledim. İnsanım diyorsunya. Görüyorum insan olduğunu söyleyen medeni devletleri ortadoğudali silahları onlar satıyor. Üstelik zorla satıyorlar.

• @Fastandeep haklısın

• Avrupa diye ırk mi olur ayol :D

0|0
    0|0
  • Hepsi saçma insanım ben.

0|0
    0|0
  • IRKIM YOK İNSANIM BEN

0|0
    0|0
  • Ermeni desem küfürler yiycem burda arap desem cahil denicek ama ben sizi şaşırtmak istiyorum benim bir ırkım yok daha doğrusu belli değil inanmıyorsanız mezhebi arap aleviliği olanların ırklarını araştırabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Ne?

• Nasıl belli değil ya? Soysuz musun kardeşim? :D Şaka bir yana da sen kendini hangi ırktan görüyorsun?

• kimliğimde tc vatandaşı yazıyor, mezhebim arap alevisi, vikipedide horasan türklerinden geldiğimize dair bulgular var diyor ama kesin net bir bilgi yok hiçbi yerde bizden milliyetçi olanlar türküm diyor arap hissedenler de arabım diyor böyle bişey

• Bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...