Hiçbir şey için umudum yok hevesim yok?

Ygs gireceğim bu sene gecen sene sorunlarm vardı kazanamadm gerçi hala var ve benimgeleceğe dair umudum yok çalisamıyorum fazla sıcak diye mesela cog bakıyorum zor geliyor ölçekler falan var ing okumak istiyorum biraz temel var kursa gidiyorm ama testlerde zorlaniyorum unutuyorum başaramıyorum kafam çok dalgın ne yapabilirim

0|1
24

En İyi Erkek Görüşü

• Bişeyi istiyosan gider alırsın kimse gelip hediye paketinde sunmaz o istediğini. Bişey istiyosan da karşılığında başka bişey vermen gerekiyor. Ya zamanını ya emeğini ya da başka bişey. Bedava peynir sadece fare kapanında olur. Düşüncende ufak bir değişiklik yapman lazım

0|0
    0|0
    • Evet

• Düşüncelerde değişiklik yapmak kısmına dedim

• Görüşü nerden siliyoruz.

En İyi Kız Görüşü

• Ygs ne icin oluyor. Ben tr deki sisteme cok yabanciyim

0|0
    0|0
    • Üniversite sinavina gecis sınavı üniversite sınavıda lys oluyor

• Benim zamanimda oss vardi ona ne oldu. Anlamadim hem
      Gecis hem
      De
      Universite sinavi mi var ne sacma bisey

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu kadar üşenmeni gerektirecek bir şey yok. Çevrene bu işlerle meşgul olan insanları dahil et ve yoğunlukta olsunlar bir rutin haline getirirsen rahatlarsın. Yoksa evlenicen yani. :D

0|0
    0|0
    • Evlenmek istemiyorum

• Evliliğe takılma zaten.
      Bu olay tamamen senin odak noktalarınla alakalı biraz birleştirmeyi deneyebilirsin.
      Örneğin kafede oturmayı seviyorsan kafede oturup ders çalışabilirsin. Dizi izlemeyi seviyorsan ingilizce alt yazıları türkçeye çevirerek kelime dağarcığı kasabilirsin.

• Bunlari yapmak istiyorum ama yapma hevesim gelmiyor

• kendine inan biraz

0|0
    0|0
  • Sakin ol once

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Surekli umutlu olmamak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...