Allah aşkına şu siteye ergen yaş sınırı konulsun! diyenler gelin sesimizi duyuralım. Ergenlik testi yapılsın?

Yaş 18 35 yaşında ki adama küfürler, argolar sanane be salk, uf be aptal gibi konuşanlardan gına geldi. Miğdem bulandı çok olmaya başladı bunlar ama yeter! Profil açarken ergenlik testi yapın ona göre üye aktif olsun yazık bu millete.

Güncellemeler:
Arkadaşlar abazalık yapana, yaşım var diye haksız ve gerici konuşana kısacası hakedene edilmiş küfrün üstüne bir şeylerde biz ekleriz. Söz konusu onlar değil. Mesela soru sormuş edebli bir eleştiri gelmiş, a. qq lü cevaplar, begenmezsen begenme ml tarzı yorum yapanlardan bahsetmek istedim.

1|1
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Yaşı küçükler cidden çok belli oluyor katılıyorum saygı için ayar verilmeli daha ne kadar söylememiz gerek bu kaçıncı soru? Seviyesizlikten yakınan kaç soru soruldu ne değişti? Adam küfür etmiş şikayet ediyorum atılmıyor sadece mesajı siliniyor bu mu yani?
    Küfretmek serbest yani anladığım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sanane be salak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Turkiyede hangi sistem iyi isliyorda burda oyle iyi bir sistem bekliyorsun😀

0|2
    0|0
    • Türkiye bozuk arkadaşım ülkenin insanları aptal cahil siz ne bekliyorsunuz :D?

• canım sistem olsunda işlemesin. Biz genelde olsun sistem var en azından deyip rahatlatıyoruz kendimizi:)

• Ülke bozuk degil zaten insanları bozuk. Ülke cennet mis atamızın mirası bize huzur içinde yat atamm

• Sana ne be salak nedir ya:D:D Ayrıca bazen küfür etmede haklı adam gelmiş 35 yaşına burada kız peşinde abazalık testine de alınmalı

1|1
    0|0
  • Noldu la

0|1
    0|0
  • Bu sitede 30 40 yaşındaki edepsizleri gördükten sonra 18 yaşındaki ergenleri normal karşılıyorum. Ve akıl yaşta değil başta.

0|1
    0|0
    • Aynen herkes o kısmı yalnış anlamış demek ki ben yeteri kadar açoiıklayamadım ergen-yaş aınırı değil, ergen yaş-sınırı. Yani yaşı ne olursaolaun ergen gibi davrananlar söz konusu

• Yoo ben sizi anladım aslında ama yaş belirttiginiz için bu cümleyi kurdum.. engellemezdim önceden kimseyi ama artık en iyi yolun bu olduğunu düşünüyorum size de tavsiye ederim.

• Malesef bu seviyesizligin yas siniri yok burda

0|1
    0|0
  • Mesajlardan bahsediyosan eğer adam akıllı konuşanlara lafımız yok ama niyeti bozanlara tabi küfretcez

0|1
    0|0
  • Akil yasta degil bastadir demis atalarimiz hakli ergenlere sahip çıkalım

0|1
    0|0
  • Ergenlik testini de geçerler onlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ergenlik insanin gecirdigi normal evrelerden biridir ve onlarin da sorunlari vs olabilir. Dogru durust sorular sorup, adam gibi cevaplar verdikleri muddetce, herkes gelebilmelidir bu siteye bence. Ama sirf rezillik yapmaya geliyorsa gelmesin tabii ki.

0|1
    0|0
    • Zaten ergen derken belli bir yaş grubunu kastetmedim 30 40 yaşında da olda yukarıda belirtmiş olduğum semptonları yaşatan herkeze genel olarak ergen tavırlı diyoruz ya onlardan bahsetmek istedim fakat düzgün yazamamışım uykulu uykulu:)

• İyide kardeşik akıl yaşta değil ki, başta... ben 15 yaşında sandığım birinin 25 yaşında olduğunu öğrendim... dedim demek ki insan büyüsede beyni büyümüyor... yani 30 yaşında ki bir insan 15 yaşında gibi konuşabiliyor... bence 15 yaşında ki arkadaşlara hakaret etmiş sayılırız..

0|1
    0|0
    • Ergenlik testinden kastım buydu. Ergenlik yaşı da o durumu en çok yaşayan insanlardan biri olarak belirlenmiş bir yaş değil.18 zaten yetişkinliğin resmileştiği yaş. Ben 16 yaşında aile bakıp çocuk okutma durumunda kaldım :) Test yapılsın abi zeka testi ne bilim konuşma testi falan sıkıldı millet :)

• Bence kendi testini kendi yap... ☺ herkezle muhattap olma meselâ... zira facebook gibi sosyal pilatformda 45 yaşında biri nasıl olsa beni bulamaz deyip 1 megapiksel kamerayla beyaz saçlarıyla kompin edilmiş boyalı bıyıklarıyla 14-15 yaşında ki kızı yaşında ki hanımları rahatsız edebiliyor... burası öyke bir yer...

• Aynen öyle de genelleme yapmamak lazım. Herkes öyle değil çoğu ergen ve cahil burdakilerin ama zaten türkiye böyle bir yer değil mi?

0|1
    0|0
  • Bu hayatta hiçbir şeyin önüne geçemeyiz dostum. Dedikleri gibi 18 yaşında ergeni olduğu kadar 30 40 yaşlarında abazaları da oluyor. :)

0|1
    0|0
  • muhatap olmamakda fayda var kendi kuyruklarını yesinler bence

0|1
    0|0
  • Üstad şimdi haklısın ama 35 yaşına gelipte adam olamamış , 18 yaşında ki kıza abazalık yapanlarda hak ediyor bence.

0|1
    0|0
  • Boş yapma kardeşim millet gerçekte göstermiyor sanal alemde neyin saygısını istiyorsun herkes istediği gibi davranir

0|1
    0|0
    • SIkıntılı bir zihniyet daha, o sanal karakterleri yöneten gerçek kişiler var, seviye bir yere kadar tadında ondan sonrası gerçek kişileri de ilgilendiriyor. Mesela adam ana avrat küfrediyor amaaan sanal deyip geçecek kadar geniş bir miğdem yok benim.

• 35 yaşındaki herif rahat dursa bir ergenleri susturmak kolay

0|1
    0|0
  • İyi barajı geçmişiz

0|1
    0|0
  • Yeni nesil çok dengesiz ve saygısız Allah sonlarını hayır etsin

0|1
    0|0
  • Katılıyorum sana dostum saçma saçma ergenler ve abazanlar cok

0|1
    0|0