Aile sorunları?

Kızlar merhaba
merhaba ben annemle sorunlar yaşıyorum hiç bir zaman anlaşamıyoruz bugüne kadar hep susmayı denedim bazen alıp karşıma konuşayım dedim ama anlamadı babamsa en ufak bir hareketimde baba aylarca küsüyor evde huzur yok anlayacağınız 19 yaşındayım artık bir çok şeyin farkındayım bana da saygı gösterilsin benimde lafım dinlensin diye bekliyorum ama hiç bir zaman olmıycak gibi bu beni gerçekten çok üzüyor

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok geçmiş olsun. Umarım sorunlarınız çözülür. Ancak karşındaki insan annen dahi olsa tavrını net bir şekilde koymaya devam et, ilerki yaşantında özgüveninin kırılmasına izin verme. Saygını bozmadan ebeveynleri idare etmen gereken yaştasın onlarla zaten bir çatışma durumuna geldiysen ve ortak çözümlerde buluşamadıysanız daha fazla zorlamanın gereği yok. Ben de yaşım ilerledikçe hür irademle alakalı problemler yaşadım ancak verdiğim kararlarla kendi hayatıma odaklandığımı ve yolumu çizerken verdiğim kararlarda önemli yerleri olduğunu onlara göstererek ebeveyn olarak kendilerine olan güvenlerini yükselttim onlara sevdiğimi hissettirdim. Sen de buna benzer bir tutum sergileyerek hem gereğinden fazla tartışma içinde kalmazsın, hem de bu dönemlerin geçince iki tane pırıl pırıl gülen yüz görürsün umarım. İyi geceler.

0|0
    0|0
  • Ergenlikten sonra düzeliyor bazı şeyler. Sakin kalmayı dene. Aileni de anlamaya çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah yardım etsin ikisinin de yapısı böyleyken üniversite , iş ve evlilik gibi evden uzaklaştığında değerini anlarlar sen kendine odaklan ilk önceliğin sen ol kendi mutluluğunu düşün karakterleri zor. Allah sabır versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...