Midem resmen hala bulanıyo ya ne yapmalıyım?

Size bugun basımdan geçen olayı anlatıcam. Arkadaşım iftara çağırdı bende saat 7de gittim herseyi hazırlamıs yemekleri falan o yapmıs. Tam ezanın okunmasına 10 dakika var ark lavaboya girdi bende lavabonun orda boy aynası var kendime bakıyorum. Kız resmen tuvaletten jet hızıyla çıktı ne taharet aldı ne ellerini yıkadı. Ben o yemekleri yer miyim hiç hemen annem arıyomus gibi yaptım annem düşmüş dedim çıktım evden yolda suyla açtım orucumu ve açtığım gibide istifra ettim aklımdan çıkmıyo bir kız nasıl böyle pis olabilir arkadaşlığımı bitirmeyi düşünüyorum😩😩

0|1
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Benzeri başıma geldi ama ben şakayla karışık yüzüne vurdum. Gerçi yemekleri o yapmamıştı ama yinede bir tuhaf oldum zar zor bir şeyler yedim yemekten sonrada kalmıştım zaten. Cidden böyle olaylarda insan ister istemez soğuyor o kişiden mesafe koymak en iyisi :/

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• haha askerlik yaptığım yerde ekmek yapan urfalı bir fırıncı vardı aklıma o geldi. herif tuvalete girip sıçtı elini suya bile sokmadan, mutfağa ekmek yapmaya gitti. ekmeği ağzıma sürmedim askerlik bitene kadar. gerçekten çok pis insanlar var bunun kızı erkeği yok. kıçını yıkamayıp donu direkt çekenler bile çok var.

1|0
    0|0
  • Pis kari hemen kes

1|0
    0|0
  • Öğğ miğdemi kaldırdın gece gece işkillendirdin şimdi nasıl sağa sola iftara gidicez

1|0
    0|0
  • Sakin bro belko yapmamistir :D

1|0
    0|0
  • Temizliğe önem verilmemesi çok kötü daha da kötüsü bunu yapanın bir kız olması

1|1
    0|0
  • pislikmiş..

1|0
    0|0
  • Tuvalet kağıdı kullanmıştır :D

1|0
    0|0
  • Kustum mutlu musun 😷

1|0
    0|0
  • 1 cup 2 girls oynamak istemistir belki :D

1|0
    0|0
  • Iyyy çok fenaaa

1|0
    0|0
  • belki osurup çıkmıştır , ses duyulmasın diyede suyu açmıştır nerden biliyosun

1|0
    0|0
  • temizlik imanın yarısıdır öğretmemişler garibime bitirmek sana kalmış

1|0
    0|0
  • Belki bir arkadasa bakip cikmistir.

1|0
    0|0
  • Ilginç bir durum aynaya gitmesen iyimis :)

1|0
    0|0
    • iyi gitmisim yoksa yicektim o yemekleri

• Bende onu diyorum ya iftarlarli gitmisin üzüldüm... sanki yediğimiz lokantalarda çalışanların ne ettiğini görsen açlık grev girersin :)

• Oo mis o ellerle ne güzel yerim ben bandıra bandıra.

1|0
    0|0
  • Iftara davet yemegi tuvalet seklinde tabaklarla ikram et

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben böyle çok kız tanıyorum ya inanamıyorum temizlik imandan gelir oysa ki 😔 süsleniyorlar dışarı çıkarken dışardan görsen vitrin waow yani ama içersi böğkk hele şu tuvaletten çokınca ellwrini yıkamayan ve taharet almayan o kadar çok kişi var ki 😏

2|1
    0|0
  • Iyi yapmışsın tek kelimeyle iğrenç

1|0
    0|0
  • Arkadaşlığını bitir veya onu uyar

2|0
    0|0
  • İğrenç bu gibi sebeplerden dolayı birçok insanla tokalaşmıyorum sarılmıyorum

1|1
    0|0
  • Şu an benim de bulandı

1|0
    0|0
  • Belki üzerini falan düzeltmiştir tuvaletini yaptığına eminsen bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Bencede bitir iğrenç 😮😮

1|0
    0|0
  • İşte en korktuğum an 😢😢😢

1|0
    0|0
  • Bitir bitir hemen bitir 😷

1|0
    0|0
Yükleniyor...