atatür havali̇mani patlama hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar cidden şu an aklımın dahi almadığı bir olay yaşanıyor. Ben Atatürk Hava Limanında staj gördüm ve güvenlik kontrollerin sırasında kemerim, bozuk paramla bile giremediğim, ayakkabılarımın dahi çıkartılıp kontrolden geçtiğim bir yere bu yaratıklar bomba sokabiliyorlarsa bu kadar büyük bir hasara yol açabiliyorlarsa artık iş çığrından çıkmış demektir. Korkulacak derecede organize bir terör eylemi yaptılar. Bu sefer kanıksamak ve kabullenmek yok! Hesabını soracağız elbet. Savaşmak istiyorsan ordunu kur öyle çık karşımıza masum insanları, çocukları öldürerek savaş olmaz bunu adı şerefsizlik! Türkiye'nin tam İsrail ve Rusya ile ilişkilerini düzeltme aşamasında bunun olması ne yapmayı amaçladıklarını da açıkça belli ediyor. Bu topraklar kutsal ne olursa olsun, üzerinde biz millet olarak aramızda ne kadar kavga edersek edelim hiç bir millet yeri geldiğinde bizim gibi tek yumruk olamaz! Şimdi bir olma zamanı, kimsenin bu milleti bölemeyeceğini öyle ya da böyle ögrenecekler.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi yorum yaparsak, sabaha kalmaz alırlar bizi... ama az çok anladınız ne demek istediğimi. (bilinçli ve mantıklı olanlar)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• katılıyroum bacım. eskiden savaşlar daha onurluydu. şimdi resmen şerefsizlik akıyor. masum insanları ne bok yemeye karıiştıosan. hükümetle sorunun varsa ondan sor hesabını. kansızlar ya darbe çıksın diye dua ediorum artık.1980 darbesinin çıkma gerekçesi de alevi sunni sağcı solcu olayının aşırı tehlikeli raddeye gelmesiymiş bu sayede bu kan dökmeler son bulmuş hani şu an ben de bunu istiorum asker olup orduya katılasım var

1|0
    0|0
    • Düzeltelim. Sağ sol çatışmadı vardı. Alevi Sünni çatışması yoktu. Sonradan öyle göstermeye çalıştılar. Çünkü Alevilerin çoğu solcu idi. Yani işin içinde kaypaklık var. Çarpıtma var.

• Ama bu maalesef çok kullanıldı. Halen de kullanılıyor. Mezhep davasına çevirmeye çalışıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Önce bir yanlışı düzeltelim. Havaalanı na giremediler. Bombayı da işte o giremedikleri kapıda patlattılar. Ama bana göre o bombalar daha yoldayken tespit edilmeliydi.

1|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın, herkes hakettiğini bulur. Ülkenin başbakanı "Kobane'de direnen kardeşlerimin alnından öpüyorum." dedi mi? Dedi. Ülkenin cumhurbaşkanı 29 Ekim günü peşmerge takviyesini Kobane'de sıkışan PKK'ya Türkiye üzerinden ulaştırdı mı? Ulaştırdı. Sonra bu Kobane Türkiye'ye canlı bomba ihracatçısı oldu mu? Oldu. Kobane'ye 20 ton sağlık malzemesi gönderen Barzani'nin askerlerini bu hükümet eğitip silahlandırdı mı? Silahlandırdı. Sonra bu satılmış hükümet %50 oy aldı mı? Aldı. O zaman bu çomar halka herşey müstehak. Ettiniz ve buldunuz, zerre umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz prim yapmaktan

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...