İnsanlık öldü mü?

Arkadaşlar ben taksi şoförüydüm. Havalimanındaki patlamada oradaydım. Haberlerden de görmüşsünüzdür taksi şoförleri 4-5 misli fiyat aldılar. Ama ben yapamadım. Kullandığım araç fiat linea ve 5 kişilik. Ben 11 kişi aldım hepsinin eli yüzü kan ağlayanlar feryat edenler. Benimde kan oldu her yerim araba da kan oldu. Yolcular bakırköyde botanık park var onun az ilersinde indiler. Bende para almadım aklıma gelmedi ki benim para. Geri döndüm 5-6 sefer yaptım ama para almadım. Kilometreyi hesapladım 113 lira yapıyordu bende kendi cebimden koydum patrona sabahı hesap verdim. Adam bana demediğini bırakmadı. Çünki arkadaşlarım 4-5 bin hasılat yapmışlar. Beni kovdu işten. Bu benim çok zoruma gitti o adamı mahvedecem. Ben kendi cebimden verdim çünkü herkes canının derdindeydi. Çığlıklar siren sesleri. çok kötüydü. 5 yaşlarında bir kız çocuğu vardı onun ağlaması hiç kulağımdan çıkmıyor. bu insanlık neden böyle arkadaşlar. her şey para mıdır. benim psikolojim tamamen bozuldu çok kötüydü herşey. ben üniversite öğrencisiyim yazın çalışıyorum patronum ise sayısını bilmediğim kadar arabaya eve sahip. para kazanma hırsı nasıl insanların canından daha kıymetli olabiliyor?

8|2
2115

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...