Çok mutsuzum çok yıprandım?

sözlendim ve zerre kadar Mutlu değilim kıyafetim saçım herşeyime karışan evden dışarıya çıkmama izin veremeyen alıp dışarıya çıkarmayan biri var hayatımda yoruldum artık anneside ayrı bir sorun zaten napıcam ayrılamamda aileme çevreme rezil olurum ailemin boynunu eğerim diye utanıyorum

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kacirayim seni

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılmazsan bir ömür bunlar iyi günlerin kalacak belki evlenince daha kötüsü olacak niye kendini cezalandırıyorsun?
    Hayır senin hoşuna gitse durum konu açmazdın bu cesaret bu kadar mı? Niye mutsuz olasın anası ayrı oğlu ayrı yazık değil mi sana bir ömür bunu çekecek ne mecrubiyetin var.

Allah yardım etsin , sabır versin ama sen bunlar katlanırsan daha beterleri gelecek çünkü sen katlanıyorsun diye haberin olsun insanlar genelde böyle. Hayat senin hayatın önce kendini düşün lütfen. İnsanlar boşanıyor söz atmak ne demek diyeceğin tanıyamamışım sözde anladım yol yakınken döndüm dik dur güçlü ol hayırlısı olsun yine de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayrıl. zorla mı sözlendin. öyle olmaz o iş. söyliym.

0|0
    0|0
  • İlişkiyemi girdin bunla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayrılırsın, ne demek ailemin boynunu eğemem vede rezil olurum. Bir insanın huyunu değiştiririm diye yola çıkma, huyuna katlanabileceksen devam et. Bir kere sana saygı duymayan biri olduğu ilk cümlelerinden belli.

0|0
    0|0
  • eşinle orta yolu bulun canım ayrılmayı aklına getirmemelisin

0|0
    0|0
  • Ayrıl ne mal olduğunu nikah masasında öğrenmiş dahi olsaN ayrıl hiç bir şey için geç değil

0|0
    0|0
  • Erzurumlu biriyle nisanlandin desene😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...