Olgunluk yaşla mı alakalıdır başla mı?

Herkes bu lafı söylüyor ama hiç icraat yok. Sorsan hepsi kendinden 4-5 yaş büyüklerle çıkıyor :D Hepsi değilde çoğu diyeyim. Şimdi erkeğin büyük olması gerekiyorsa o mantıkla benim 14-15 yaşında veletle mi çıkmam gerekiyor yani :D? Sizce de çok saçma değil mi? Mesela bir arkadaşım vardı. Kız 18 yaşında çıktığı 25 yaşlarında falan. Olgunluktan falan bahsedip dururdu ama kendisi tam bir g*rizekalıydı :D Ne bileyim bence karşıdaki insandan olgunluk beklemeden önce biraz kendisinin olgun olması gerekiyor insanın. Öyle değil mi?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• yasla basin dengesidir..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• başla alakalıdır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben olgunluğun yaşanmışlıkla alakası olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Baştadır

0|1
    0|0
  • Akıl yaşta değil bastadir

0|1
    0|0
  • Çok doğru dedin son cümlen de☺ büyük olup çocuk kafası olanda var

0|1
    0|0
  • 25-30 yaşlarında çocuk gibi davranan insanda gördüm 15-16 yaşında olgun bir insan gibi davrananda.. Akıl ile ilgili kısacası..

0|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • yoo kesinlikle yaşla değil

0|1
    0|0
  • Ben karşımdaki benden olgun olsun isterim; hata yapınca düzeltsin. Ben karşımdaki benden olgun olsun isterim; akıl verebilsin..

0|0
    0|0
    • Yok öyle iş. Bizde öyle istiyoruz o zaman? Niye mükemmel olan biz olmak zorundayız? :D

• O zaman çevremdeki kızlar neden bu kadar b*yinsiz? Bana bunu açıklarmısın? Bütün gün ellerinde iphone telefonla gezip 5000 tane fotoğraf çektiren, starbuckstan çıkmayan falan.. Bunlar olgun da ben çocuksam eğer ben olgun olmasamda olur hani :D

• Öylesinin ailesine söveceksin :) Hoppa züppe kızlar onlar, Uzak duracaksın :)

• Bişeylerin altına sakladıkları egoları

0|0
    0|0
  • Başla

0|0
    0|0
  • Valla her ikisi de ortak işliyor

0|0
    0|0
  • Olgunluk saçla alakalıdır 🙄

0|0
    0|0
  • Yaşla ilgili olduğunu düşünmüyorum yetiştirilme tarzına ve yaşam şartlarına da bağlı olgunluk ve en fazla kendimden 3 yaş büyük biriyle çıkarım galiba yani en fazla 21

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaşla değil yaşadıklarıyla alakalıdır

0|1
    0|0
  • Kesinlikle baştadır. Lakin şöyle bir olay var 18 yaşındaki birinden 40-50 yaş olgunluğu bekleme o yaşıtlarına göre daha olgundur

0|1
    0|0
  • Başla biraz alakalı

0|1
    0|0
  • Akıl yaşta değil, baştadır.

0|1
    0|0
  • olgunluk yaşta değil baştadır sözü de yalandır. olgunluk yaşanan zorlukların getirdiği bir kişilik oturmasıdır. zorluk görmeyen bir kişinin olgunlaşması da tamamiyle tecrübeleriyle doğru orantıdadır. ama bu tecrübe erken yaşta olup olmaması önemlidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...