Gerçekten bir Bakan'ın kızı olmayı istermiydiniz? Kaskatı bir hayatın ortasında?

Beni boşverin. Gerçekten merak ediyorum bir Bakan'ın kızı olmayı istermiydiniz? Kaskatı bir hayatın ortasında? Yani o derece güzel bir hayat mı acaba bakış açınıza göre?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haramzade kızı demek istedin herhalde.

0|0
    0|0
    • Her bakanı öyle sanmayın

• Ben kimsenin açlıktan ölmesin istemiyorum. Rabbim kimseye dert keder vermesin ama inan bana muhaliflik değil amacım. Babanın dürüst biri olduğuna da inandidrdin beni ki bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Sadece nasıl bir hayat surdurdugunuzu merak ediyorum.

• Herneyse. Gece gece kırıcı olduysam kusura bakma. Ciddi sağlık sorunlarım var. Bazen elimde olmadan kırıcı olaviliyorum. Herneyse. . Her şeyin gönlünce olması ümidiyle. Rabbim kimsenin kuşağından haram lokma geçirtmesin.

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar yüksek mevki o kadar sorumluluk getirir.
    Bakan kızları hep mutlu sanıyoruz
    kim bilebilir?
    huzursuzlar üzerlerinde fazlasıyla baskı var
    zira yanlış bir hareket yapmalarına tahammül yok

0|0
    0|0
    • Mutlu olmadıklarına seni temin ederim. Nerden biliyorsan dersen biliyorum boşver. Ama normal bir iş adamının kızı olmak çok daha güzel. Sorumluluk yok harcadığın paranın hesabını vermek zorunda değilsin hayatını kısıtlamıyorsun hiç bir kesim sana düşmanlık duymuyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Olduğunu sanmıyorum.
    Sıradan bir insan olup rahatça gülüp eğlenmek varken kendini hep dengelemek tanıdığın yerlerde bütün gözleri üzerinde hissetmek. Taninmadigin yer aramak ama bulamamak. Ve hep kendin mayan olarak dolaşmak zorundasındir. Zor.

0|0
    0|0
    • Ancak bu kadar güzel tarif edilebilirdi. Sağlıcakla... Birde düşman bir kesim var tabi onunda es geçmemek gerek

• Neyse küçük hanim. İyi geceler umarım görüşürüz

• Peki görüşmeyiz o halde

• zaten bakmıyolar mı ?

0|0
    0|0
  • damat olmayi isterdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kenan Evren 'in ölüşüyle bayram yapılan ülkede , Süleyman Demirel aynı sonu görmüşken babam öyle bir meslekte olup milletin ahını almasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...