Nolacak bu ahlak yoksunlarina olan kinim?

Arkadaşlar ben nedense çok sahiplenici bir kişiliğe sahibim bu yüzden başıma çok iş açtım. Bugünde isten cikarken iki tane bayan gidiyordu. Böyle yağmur felan yagmis durmus islanmislar kiyafetleri uzerlerine yapışmış bende 18 yasindayim böyle iki tane büyük iyi çocuklar kenarda gelmis la şunlar su havada ne götürürdük felan dedi ben ise durduk yere satastim otomatik olarak kizlarin haberi yok onlar icin kavga ettigimden ayirdilar marketteki abiler felanda hep böyle ahlak dışı yapilan laflarda olay cikartiyorum bir kerede mahkemelik oldum. Sizce yanlis mi davraniyorum. Banane deyip gecmelimiyim.

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş sen niye kötü oluyorsun şükür hayattasın kim vurduya gitmedin tamam kadınlara saygı diyoruz ama sen kavga etme lütfen gündüz ve iki kadın kendilerini korur telefonlar var sen kendini düşün lütfen geçmişten ders al Allah korusun çakıları olsa çekip bıçaklasalar araya girenlere olur olan memlekette lütfen ya sabır de geç terbiyesizler hamle yapmadıkça dillerinde kalıyorsa bırak günahı boyunlarına canını düşün yaşın genç. Herkes önce hakkını kendisi aramalı.

1|1
    0|0
    • Saol beni düşündüğün için :)

• Estağfurullah sapıklara hadlerini bildirmek güzel ama Onlar kötü insanlar sonuçta kötü insanlar iyileri kaybetmeyelim Allah razı olsun korumuşsun ama kavgada her şey olabilir erkek erkeğe kavga sonuçta muştalar var benim abim de öyleydi gençlik döneminde araba hızlı geçse mahalle gençleri toplanır sürücüyü hırpalardı o derece sonra uzaktan arkadaşı kız kardeşine mektup yazdı diye deprem senesi çadırdayken biz çekti bir genci bıçakladım annemler abimi geri çekti. Beladan uzak dur kardeş kameraya çek sapıkları netten ifşa et sapık yaftasını taşısınlar

Kızlar Ne Diyor 4

• Bendede var öyle bu sahiplenmek degil haksızlıga tahamül edememek bence ama tek bir kişiyle olmuyor sanane dünyada bir sürü oluyor hangisini degiştireceksin bırak bence zararlı çıkıyorsun

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum bana sahiplenmişlik duygusu gibisi geliyor. Bilemicem artık dediğin gibi çok fazla oluyor hangisini degistircem ama işte ruhende rahat edemem öyle.

• Deliyi adam edemezsin

• Sende haklisin be.

• aslinda iyi birsey ama basina kotu birsey gelebilir dikkatli ol

0|1
    0|0
    • Derecesine göre dikkatli olamayabilirim.

• aslinda yasaklansa belki azalir

• Yasak felan dinlemiyor zihniyetsizler. Azalmaz merak etme,

• İyi yapıyosun

0|1
    0|0
  • Bence bulaşma kardeşim

1|0
    0|0
    • Olacak iş değil gibi ya hepsinin kökünü kurutasım geliyor ama yerine gore davranmaya caliscam çünkü cok fazla ahlak yoksunu var.

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle yaşın itibariyle sanırım, amaç doğru ama yöntem yanlış. Kesinlikle sessiz kalmamalısın ama seviyeni iyi korumalısın. Ciddi bir biçimde sözlü olarak uyarabilirsin. Daha akılcı yöntemler bulursan kötü insanlar üzerinde daha etkili olur. Ben sana benim yaptıklarımdan birini anlatayım. Bir kız sahilde ve üstünde abiye var denize bakıp ağıyor beykoz tarafları belli ki zengin ama büyük bir derdi var ben de biraz uzakta balık etmek takılıyorum yalnız. Dikkatimi çekti ama gitmedim. Sonra üç beş adam (yaşları 40 civarı) yanından geçiyorlar gidip geliyorlar felan kız anladı tedirgin oldu. Sonra bu adamlar buna yaklaşıp bayan felan demeye başladılar. Ben orada kavga etsem mümkün değil çıkamam işin içinden. Koşarak yanına gittim ve "Ayşe Hanım aracı hazırladık efendim buyrun dedim." kız şaşırdı kaldı yanına yaklaştım "hanımefendi şöyle yürüyelim şunlar gitsin sorun çıkmasın diye öyle söyledim dedim" o ada anladım sağolun dedi. adamlar korktu ve çekildi 400 m felan yürüdük beraber ve ilerde taksiye bindirdim. Ama benden tavsiye yardım edeceğin insan buna değmeli dostum buna iyi karar ver.

1|0
    0|0
    • Abi senin hikayede film gibi ha uyarilacak bir durumu yok bunun adam agzini acarak bakiyor.

• :) öyle benim hayatta öyle zaten. İlk öncelik olarak kavgayı düşünme dostum. Ama ikinci seçenek her zaman kavga tabi.

• Kardeşim işte bu! Sen süpersin bende aynı şekilde aynen devam et. Çok doğru yoldasın senin gibiler olmasa bu ülke zaten bok gölü

0|1
    0|0
    • Ahlak yoksunu çok abi onlardan biri benim ablamda olabilirdi.

• Cikiyor iste birer birer beni buluyor sonra niye dövdün oluyor. 😄

• döv hepsini bende öyle yapıyorm sevap point +1:D

• Devam devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...