Kadın sünneti hakkında ne biliyorsun?

Her yıl 2 milyon genç kız sünnet ediliyor. Peki sen bu konu hakkında ne biliyorsun?
Kadın sünneti hakkında ne biliyorsun?

Güncellemeler:
Kadın sünneti, klitoris kesimi, bızır kesimi ya da genital sakatlama, genellikle prepus ve klitorisin kesilerek alınması şeklinde görülen cerrahi uygulama. Birleşmiş Milletler, Dünya Sağlık Örgütü ve çeşitli devletler tarafından genital sakatlama olarak adlandırılmaktadır. Özellikle orta Afrika kabile toplumlarınca ve bazı Güneydoğu Asya ülkelerinde yapılan daha çok geleneksel bir uygulamadır.

Bununla ilgili bir filmde var ; çöl çiçeği
Genel olarak Afrika kabilelerinde yapılıyor

3|0
3664

En İyi Erkek Görüşü

• filmi vardı Desert Rose (2009)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 63

• hepsi de müslüman ülke

0|0
    0|0
  • Kusmamak için bu forumu terkediyorum

0|0
    0|0
  • 50 saniye falan izleyebildim sonra ağlayarak kapadım. Allah belalarını versin

0|0
    0|0
  • Uygulayan bolgeler var zevk almasinlar diye bisey diyemem o bolgeler oyle :/

0|0
    0|0
  • Oha mk olmayanı nasıl pestil ediyorlar vay mk 1 yasıma daha girdim nasssiiii

0|0
    0|0
  • Çok şey ne öğrenmek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Resmen barbarlık

0|0
    0|0
  • Çağ dışı ama yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Saçma bir adet

0|0
    0|0
  • onun neresinden kesiyorlar

0|0
    0|0
  • Sağlıksız tamamen zalimlik.

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum gerçekten

0|0
    0|0
  • hangi ulkede nerede bu..

0|0
    0|0
  • Irakın ve iranın saçma düşünceleri ve kadinlara değerin sıfır olduğu yer yazık ordaki insanlara

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 35

• Hindistan'da demir ayakkabı giydirilen kadınların küçük ayaklı olma işkencesi gibi kadınlara hakaret algılarım hala eşitliği burda mı buldular?

0|0
    0|0
  • Igrenc bir sey, okumustum

0|0
    0|0
  • neyyy e onların klitorisi olmayınca ne oluyor

0|1
    0|0
  • Sadece vahşet. Ama erkeklerin ki niye vahşet değil o zman oda ayrı bir mevzu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...