Herşey değişiyor bazıları çok hızlı oluyor. Hayatınızda değişen ya da değişmeyen neler var?

Herşey değişiyor bazıları çok hızlı oluyor. Hayatınızda değişen  ya da  değişmeyen neler var?Bazı şey lerin tekrarı yok hayat gibi, ömür gibi... Sizlerin hayatında değişen ya da değişmeyen neler var?

1|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• ZAMAN Hakkında Çoğunlukla ''Ne de Çabuk Geçiyor Yahu!'' Şeklinde Tespitler Yapılsa da Sanki Aslında Sadece Geriye Bakınca Çabuk Geçmiş Gibi Bir Algı Oluşturan Olgudur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her şey değişti değişmeyen sistem daha beter oldu çürümüş sistem ben de değişiyorum değişmeyen mutlak ne var Dünya bile değişiyor kayıyor kıtalar, doğal afetlerle şehiri değiştirdiler 99 depremindne sonra bir bizim ilçedeki şu üstümüze yıkılacak gibi duran köhne binalar kalmıştır bir de eski evler. Sabah kafamla bu kadarlık sanki şu an. Ailem genişliyor bir yandan sevdiklerim ölüyor sülalemden
    90'lardaki katliamlar yine yaşanıyor. Eskilerin saçma kıyafetleri objeleri tekrar moda ediliyor yakında hipiler hortlamasa bari gerçi nihilistler var uzantıları olarak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Orta okuldayken çok çocuksuydum , daha sonra lise işte fikirler değişti olgunlaştı , hayat felsefem değiişti hayata bakış açım değişti şimdi ise lise bitti fikirler lise başındaki gibi değil tabi ve biliyorum ki üniversiteye başlarken yine fikirlerim değişecek :)

ama hayat güzel...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu çocuk 25 yılda hiç büyümemiş mi

1|0
    0|0
  • Gorsel cok iyi ya🙈
    Değişmeyen tek şey katlanmak zorunda olduğum insanlar
    Değişen pek bir şey yok

1|1
    0|0