Fake hesaplar, gizli üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

sürekli foto paylaşıyorsunuz ama gizlisiniz, ya da arkadaşınızın fotosunu koyuyorsunuz, özgüveniniz sıfır, foto koyuyorsun ama gizli üyesin neyden kimden gizleniyorsun a bebe?

sosyal medya nedir haberin var mı? sosyal paylaşım nedir haberin var mı? stalker dan farksızsın bundan haberin var mı?

benim gibi düşünenler ne düşünüyorsunuz? yanlış mıyım..

Güncellemeler:
sosyal paylaşım, sosyal medya da isen bir kimliğin olur bir profilin olur bu profil gizli olduktan sonra sen bir hiç oluyorsun anladın mı... neyden kaçıyorsun sivilce tarlası suratından mı çekiniyorsun o zaman git tedavi ol dolanma buralarda, yok göbeğim nasıl yok göğsüm büyük mü, zaten organdan ibaretsiniz !!!

ulan çok sinirlendim ya
resim paylaşıyor... gizli üye olarak... altında da instagram hesabı var

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Boş insanlar

0|1
    0|0
    • mikro organizma diyorum çünkü gözle görülecek değerleri yok...

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal medya da paylaşım yapanların amacı genelde "ilgi toplamak" olduğundan bu yolda herşey mübahtır deyip ellerine ne geçerse paylaşıyorlar, bu fotoğraf olur, yazı olur, çemkirme olur vs. 😏😆

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogru

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsan böyle bir yerde neden fake hesap açar, neden gizli cevap verir anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • nedeni basit kardeşim yukarı da yazıyor. kimliksiz karaktersiz olduğu için. onu bırak, arkadaşının resmini paylaşan ve nasılım diyen var ya

• Karakter problemi.

Yükleniyor...