Arkadaslar bu durumdan nasıl kurtulucam?

İnternette durmadan birileriyle konusmak istiyorum hatta netten sevgili bile yaptim. bide sadece bir kisiyle degil bir kac kisiyle konusuyorum. Ama bj hastalik farkindayim. Bide ayrinca üzülüyorum falan mesela bu aksam biriyle kavga ettim sanki 40 yıllık sevgilimden ayrilmis gibi uzuluyorum. Bu bagimliliktan nasil kurtulucam. bir arada disarfa insanlarla hic muhatap olamiyorum hep tel elimde ya i bu benim hayatimida etkiliyo tek bir arkadasim yok. Bana yardim edin bu durumdan nasil kurtulabilirim.

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• ulan aynısı ben ya.. 5 farklı kızla konuşuyorum 3ü sanal seks için 1i dertleşmek 1i de sevgilim.. ve artık çıldırıcam bırakamıyourm..

0|0
    0|0
    • Cidden bende cildiricam bide uzuluyorum ayriliyorum diye ya

• Ciktim

• Yazarsin

En İyi Kız Görüşü

• Telefonu kapat bir yakinina ver ancak o saklasin sen ara dur. Sonra bir yerden pes ediyosun zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevgili sayısını bire düşür ve onunla reele geç.. Böylece asosyallik biter..
    İnternetten başkalarıyla konuşmayı da bırakmalısın..

0|0
    0|0
    • Bu aksam hepsinden aurildim sorun bu

• Stalklayani cok gordumde bu turun erkeginide (erkek olani tam bir y*avsak tir ve hic cekilmez) hic kizlarda boyle bir seye rastlamamistim bunu cevrendeki insanlara soyleme bence arkadas ortamini sarsar boyle seyler pek sevilmez dislanabilirsin

0|0
    0|0
  • Valla kurtul ilerde evlendiginde kocan seni kesin bosar bence teli yanina alma ya da eski telefonlardan kullqn

0|0
    0|0
  • Asosyal birisin dışarıda ilişkin olmamış cansız tatsız tuzsuz bir hayatım var senin sosyalles biraz tatlim

0|0
    0|0
  • Senin gibi sürekli elinde telefon internetten kendine sevgili yapmış bir arkadaşım var durumu sıkıntılı farkına bile varamamış o senin en azından farkında olman güzel birşey öyle bir çırpıda atlatamazsın ama yavaş yavaş kurtulabilirsin asosyallikten

0|0
    0|0
    • Peki ne yapmam lazim

• Gerçek hayatın dışarıda olduğunu bilmen gerek insanların arasına karış ilgini çekebilecek bir hobi edin onun kursuna git mesela arkadaş da edinirsin iyi bir başlangıç yapmış olursun

• İnsallah üni kazanirimda

• Asosyalsin gercek hayat disarida

0|0
    0|0
    • Evet ama bu durumdan kurtulmak istiyorum

• Mahalleden arkadastami yok komsunun kizidami yok üniversiteden arkadastami yok

0|0
    0|0
    • Maalesef gercekte kimseyle takılamıyorum

• hangı sehırdesın ve bulundugun sehırden sevgılı yap :D

0|0
    0|0
    • Bulundugum yerden yapabilsem netle ugrasmam herhalde

• kişilik sorunu var sende:)))))

0|0
    0|0
  • Sıradakı kurban kım

0|0
    0|0
  • başın sağlam belaya girince anlarsın bir musibet bin nasihatten iyidir

0|0
    0|0
  • Kurtulamazsın

0|0
    0|0
  • Bence telefondan kurtulman şart yapamıyorsan psikiyatri doktoruna görünmen şart 😉

0|0
    0|0
    • Cidden ya su telefonu aldigim güne lanet olsun

• Bu mübarek ayda bari bela okuma 😂
      Dediğim gibi telefonu bir hafta elinden düşürsen etrafındakilerin farkına varıcaksın..

• Cokmu istekli bir kizsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...