Babamdan Para istemeye Çekiniyorum?

Anne baba ayrı. Babamın yanına ziyarete gidince bir ihtiyacın var mı diyor. Yok diyorum halbuki eksiklerim var. Pantolon, t shirt gibi. Ne yapayım şimdi? Babam gibi görmüyorum kendisi de zaten cimri biri çok da sevmiyorum öyle.

Güncellemeler:
güncel

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• istesene benim ihtiyacim olmadigi halde isterim

1|0
    0|0
    • nasıl isteyebilirim?

• okul okumuyorum şu an

• acik lazim de sende bende okumuyorum ama istiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Bizimkiler ayrı olmadığı halde bende babamdan istemem para. Anneler candır. 💜

1|0
    0|0
    • doğru ama davranışları sanki dört dörtlük ihtiyaçlarımı karşılayan bir babaymış gibi

• :) aslında sorun bizde normalde utangaç değilim para konusunda utanıyorum. birde anneyle çok vakit geciriyoruz ya daha samimiyiz :)

• @Fayinam oda bir ihtimal tabi doğru 😀

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Var demeyi bir dene, bakalım ne olacak?

1|0
    0|0
  • cimri ve anlayissizmiş.. sen ihtiyacim yok desemde ihtiyacinin oldugunu anlayabilip para vermesi lazim..

1|0
    0|0
    • kesinlikle öyle düşünmüyor hiç bir ayakkabı parası istedim onu bile az verdi.

• hayır vermiyor anneme babamın durumu da iyi ama kendisi cimri.

• boşver zorda olsa boyle yaşa.. babandan para alma.. o karakterdeki bir adam sana bugun 3 kuruş para verir.. yarin obur gun yillar yillar sonra 30 kere lafini eder verdigi paranin.. para almaki ileride boyle bir yük altinda kalma..

• Birdaha sorduğunda iste... Ne olursa olsun baban o senin...

0|0
    0|0
  • Madem sevmiyorsun babanı para isteme sende, git çalıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ihtiyacin var mi diye soruyorsa soyleme daha iyi. Sormadan zaten karsilamasi gerek. Bir pantolon bir tshirt icin yerinde olsam hic mi hic laf acmazdim.

1|0
    0|0
    • Çok haklısın sormadan vermesi lazım ama öyle biri değil düşünemiyor desem o da değil vallahi, çok soğudum ondan.

• Çalış kendi paranı kazan

1|0
    0|0
  • Bu utanma duygusunu yen bir an önce. direk para isteme deki ihtiyaclarim var onu yapabilirsin

1|0
    0|0
    • ihtiyaçların ne diyor direkt o zaman ne diyeyim?

• şimdi yok dedim ihtiyacım dedim halbuki pantolon falan almam lazım

• ): canım ya ben seninle olsaydım derdim babana senin için

• Ben de istemem sorun da değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...