Allah in isimlerinden hangisini ençok seviyorsunuz?

99 isimden bir tane soyleyebilirsiniz.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Hepsini 🙏🏻💗

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadir Kerim bunlar hosuma gidenler

0|1
    0|0
  • EL KADİR

0|1
    0|0
  • her ismi birbirinden güzel sevmeme şansını nerden buldun?

0|0
    0|0
    • En çok hangisini seviyorsunuz dedim hangisini sevmiyorsunuz demedim doğru okumayı deneyin lütfen :)

• doğru okuyorum

• Arkadaşım biz farklı dilleri okumusuz o zaman sen böyle anla boşver kafanı yorma :)

• Hepsini yaratanımın ismi çok yücedir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanka o kadar ismi var hepsinin anlamı var yalnıx başına Allah ın anlamı ne.

0|0
    0|0
    • Birşeyleri de kendiniz öğrenmeyi denemelisiniz araştır

• Neyin pesimdeyim allah askina bir açıklasana. Su soruyu sorarak kendini oyle bir yere koymaya calisiyosunki burda kendini aciz goremekten uzak olan bir sen varsin. Biraz beyin sahibi olsaydın hakaretime hakaretle karsilik vermezdin. dusunmekten ve gormekten aciz hosgoruden uzaksın sonra dindar kafaları yaşıyosun. bence çok konuşma beceremiyosun.

• Ha siz hakaret edin istediginiz gibi özgür bir şekilde millete sövun sonra onlar karşılık verince siz dindarsiniz nasıl ediyorsunuz ulan olum neyin kafasını yasiyorsunuz. Geçmiş klavyenin arkasına öğüt veriyorsun. Konuşup konusmayacagima senin gibi boş amaçsız ne yaptigini bilmeyen sıradan ve boş insanlar karar veremez. Sorunun başında da mal gibi buna cevap vermek zorundasiniz gibi bir ibare de yok hatirlatmak isterim.

Yükleniyor...