Kızlara Karşı Çok Çekingenim Öneri?

Merhaba. Kızlarla konuşurken aşırı heyecan yapıyorum konuşma bitsede gitsek modundayım. Erkek arkadaşlarımın yanında aksine konuşkan ortamı neşelendiren espiri yapan bir imajım var ama karşı cinsle bişey konuşmaya kalkınca elim ayağıma dolaşıyor buda beni komik duruma düşüyor. Nasıl yenebilrim bu durumu benim gibi olan varmı? :(

1|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz bana kardes istersen yardimci olabilirim

0|0
    0|0
    • xper seviyem 1 mesaj atamıyorum

• Sagol kardesim

• Takip et bu eig uzerine sanada yardimim dokunsun:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah'ım utangaç erkek çekiciliği... oyyy çok tatlı oluyonuz siz. Yiyesim geliyor yanaklarınızı mıncırasım... neyse konuya dönelim. Bu huyunu yenmene gerek yok olduğun gibi görün

0|0
    0|0
    • ya mesela okulda kız arkadaşlarım bişey soruyor konuşmak için cevap verirken zorlanıyorum bunun beni ezik gösterdiğini düşünmeye başladım

• Hadi ya lutfen biktim bu hayattan @Soran lutfen bir mesaj at birsey sormam gerek

• #KızlaraKarşıÇokÇekingenimÖneri? Sorusunu soran arkadasim , sana yaziyorum sorun kapanmis buraya yazmak zorunda kaldim, bana mesaj atarmisin bu karsi cinse cekingenlik hakkinda birsey sormam gerek bendede var bu. Cidden cok kotuyum mutlaka mesaj at gorunce birsey anlatip fikrini almam gerek lutfen

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızları yeterince tanımadığın için böyle oluyor. Tanıyınca ne kadar yanlış yaptığını anlayacaksın.

0|1
    0|0
    • Abi tanıyacak seviyeye ilerleyemiyorum sorun orda zaten nasıl tanicam peki tavsiyen nedir :D

• Onlarla konuşurken, kızları hep tuvalette oturuyor gibi gör ve gözünde hiç büyütme.

• Bende oyleydim goz temasi kurmadan konusurdum hatta genelde konusmazdim dedogin gibi bitsinde gidiyim diye bakardim sonra abazaligim tutmaya baslamisti Şu an sa kimseyi takmiyorum dogrusu konusma goz temasi filn bu tur tum sikibtilarim bitti dier bir deyisle Şu an kimse umrumda diol cool cool takiliyoz ama sunu bil kiz kankalarin olsun erkek arkadaslarina anlattiginda he hu diyio gecistirdigimiz seyler var nasil olmusum knk desen kicima kas goz cizsem daha guzel olurdu derim hep ama eyer saka yaptimi anlamazsa bunu ciddiye alabilir sevgili yap demiyorum ama arkadaslik ve dostluk kurmalisin

0|0
    0|0
    • sen bu durumu nasıl aştın peki

• Arkadaslarim yardimci oldu beni ozellikle aralarina aldilar kiz ortamlarinda bazilari ozellikle davranisimi soyledi utanmama konusunda uyaranlar oldu bir sure arkadaslarimin bu ortamlarina girince alistim ama yas gercekteb 18 filnse Şu an baya bir gec kalmissin kardesim

• Senin gibi çok kardeşim

0|1
    0|0
Yükleniyor...