Arkadaş edinemiyorum. Yalnızım?

Merhaba. Bu sene lise son oldum. Kendimi cidden çok yalnız hissediyorum. Gerçekten konuştugum 1 kişi bile yok. Soğuk bir görüntüm var. Bir ortama girdiğimde çekiniyorum, kaçıyorum. Boş dersler, beden dersleri felan işkence gibi geliyor. Soğuk durdugumdan kimse de benimle konuşmuyor. Bıktım bu durumdan. Kimseyle sabah selamım yok. Okula gidiyorum, oturuyorum, eve geliyorum, uyuyorum, yine okula gidiyorum... Nasıl arkadaş edinebilirim lütfen yardım edin. Şimdi herkes önceden birbirini tanıyor. Ben gidip ortaya dalarsam -ki dalamam- çok tuhaf olacak. Lütfen yardım edin.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• seni anlıyorum bende hep yalnızdım hala yalnızım düzelmiyor geçici değil kalıcı merak etme :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir ortamda rahat davran

0|0
    0|0
    • Rahat davranamıyorum ki. Çocukluğumdan gelen bir çekince var. Yani bir ortama girdiğimde beni aşağılayacaklar, eleştiricekler gibi geliyor.

• Öyle bir şey yok sana öyle geliyo bunu kendine sık sık hatirlat

Erkekler Ne Diyor 4

• Dalmaya gerek yok sadece selam veya merhaba deyip yanlarına git otur ve sohbet etmeye çalışma ilk başta dinle sonra zaten sohbetin akışına bakarak yavaş yavaş sende konusursun

0|0
    0|0
  • Mesaj at konuşalım

0|0
    0|0
  • işte yapmadıklarını yapman lazım arkadaş edinmek için cevabı sende yani.

0|0
    0|0
  • kızlardan da mı arkadaşın yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim eski halim :)

0|0
    0|0
  • İnsanlara gülümse. işe yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • önce gülümsemelisin insanlara günaydın merhaba de iletişim kurmaya çalış mutlaka cevap alıcaksıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...