Kapat

En küçük kardeşim evlenecek. Nişanlısı "abin bana hediye almadı dedi. Bende dedim beni arayip soylesin... sonra?

kız beni aradı. Dedim ne istiyorsun? Efendim kız bir elbise beğenmiş 400 tl mis vs vs.

Bana bak dedim. Sen kimsin hediye alacağım? Bu ne yuzsuzluk? Bizde para yok dediniz Tüm ceyizligi kardeşim it gibi ek mesai yaparak tek başına yaptı. Ben ise 2 aileye bakıyorum gecem yok gündüzüm yok.

Sen başta demedim mi? Eşya da istemez mutlu olalım yeter. Şimdi ne hakla istiyorsunuz? Dedim teli kapatti")

Kızlar ilk "ben birsey istemem , mutlu olalım yeter" diyorsunuz sonra k. ciniz kalkıyor.
Sonradan neden dünyayı istiyorsunuz? Babanız alsın size kıyafeti, eşyaları.

Bu konuda evlilik arafesinde ayrilani cok gordum. olması da gereken bu. Simdiden simartirsan yakinda ailene bile seni kiskirtir.

Efendim komsunun karisi boyle almis sen neden almiyorsun vs vs baslar tripler
Erkeği düşünen bir kız görmedim ben. Iyi ki evlenmimisim. Kardesimin yerinde olsam tekmeyi basardim.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar iğrenç bir şey yaptığı. Kendi parasıyla alsın yüzsüze bak !

0|0
    0|0
    • Para yok diye siginiyor. yav insan ceyizlik hazırlar birsey yok la bunda. KardeşimIn gecesi yok gündüzü yok. Tüm ceyizligi aldı. Asıl konu ne biliyon mu?

Dediler ceyizligi bize gönderin bizim evden çıksın. Komşulara hava atacaklar bakın kizimin bunlar hepsi kendisi aldı hesabı ")

Cix izin vermedim. Eşyalar İstanbul da getir götür ugrasmayalim. Benden tirsiyorlar:/

• Yazık olacak valla ama yola girilmiş bir kere artık :)

• Girdi o kesin. Gelsin çalışsın alsın gundi

En İyi Erkek Görüşü

• Var ya adamsın adammm kanks

0|0
    0|0
    • AnnemI babami ailemi hiçbir kadına değişmem. Ayşe gider hatce gelir ") siz, siz olun bir karı için koca icin ailenizi karsiniza almayin

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen haklısın bu konuda ama genelleme yapmamak lazım her kız aynı değil. Kuzenim evlendi mesela ev kirasından ev eşyalarına ve düğün masraflarına kadar her şeyi eşiyle ortak yaptılar her şeyi erkek tarafından beklemediler yani. Ben de evleneceğim zaman karşıdan büyük beklenti içinde olmam. Senin bahsettiğin gibi hemcinslerime ben de cok sinir oluyorum.

0|1
    0|0
  • Fazla abartmissin ve tepki vermissin 😒yani kiz almak boyle kadinlar omurlerini kocalarina veriyor sesleri cikiyor mu sizde bir zahmet elinizden geleni yapin yapamiyorsanizda usulunce soykeyin kaba bir sekilde degil... insan gibi soyleyin

0|0
    0|0
    • Ben tahammül edemem. Onu kız düşünecek. 2 yetim bakıyorum 2 aileye bakıyorum.

Kardeşim benim gibi günde 3 saat uyuyor. Yuzsuzluk, halden anlamaz. Sanırsin Angelina Jolie m. k:)

Evinden tek çatal çıkmamış birinin elbise beğendim hemde 400 tl efendim abin alsın derse giydiririm. :)

• Durumu biliyor. Gorgusuzluk. Biri bunu pohpohluyor:) zicarim onun hevesine. Hevesini yok ettim. Gelsin çalışsın alsın.

• Ben anlamiyorum neyin kafasini yasiyolar evlenince bir aile olmayacaklar mi masraflari birlikte odeyecekler sonucta bu kadar yüklenmek sacma o borclar senin eşinden dolayisiyla senden cikacak yine gormemislikten hep bunlar

0|0
    0|0
    • Gormemislik evet:) hanfendi koyden istanbula gelecek ya. Biz para ziciyoruz sanki:)

• ilk kız istemede hersey açıkça söylenir.

Dediler ki, kızımda Çeyizlik yok. Sizden birsey istemiyoruz. Ne getirseniz kabul. Kardeşim tamam ben çalışır yaparım dedi.

2 milyar verseydik daha iyiydi birşeye karismazdik. Kardesimin şimdiye kadar yaptığı masraf 12 bin TL.
      Yazık günah. Bu kızlar da din iman yok. Çocuğun üstünde pantolon yok.

Valla zaten kadinlardan sogumustum tam soğudum

• Diyorum ya tek sebebi gormemislik beni de erkeklerden sogutan bir cok sey var ama genelleme yapmak haksizlik oluyir iste

• Haklısın

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...