Kaynanam bizi gördü?

2 aylık evliyim kaynanamgilde kaldığımız gün eşimle birlikte olduk kaynanam tam o sırada odaya girdi ertesi gün beni kenara Çekip eltimin yanında azarladı siz misafirliktesiniz falan die eşimede söylemedim annesiyle arası bozulmasın die ama gerçekten çok utandım sizce ne yapmalıyım

0|0
35|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ulan ne cins kadınmış missafirlikse misafirlik sanki zina yaptın. 1 günlüğüne gitseniz bekleseydiniz bir gün dicem de yorumlarda okudum 2 haftalığına gitmişsiniz başka evdeyiz diye 2 hafta beklicem misiniz gayet doğal bir şey. Densizlik yapmış hadi yanlış yaptıgınızı düşünüyo olabilir de niye söyleyip seni iyice utandırıyo. Sen de eşine söyle şikayet eder gibi değil de annen öyle deyince utandım falan seklinde söyle hem bilmiş olsun hem senin kötü niyetli oldugunu da düşünmesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Terbiyesiik kadınya Nedemek evli bir ciftin odasına pat diye girmek nedemek Bir kişinin yaninda gelininin cinsel hayatına karışmak ne bicim bir cirkinlik bu senin ayıbın yok kardeşim sıkma canını ayıp o terbiyesiz usul bilmezin Sen evlisin ilişkin gayet normal

1|0
    0|0
  • Gidip oğluna dese ya sana neden diyor? Sen oğluna misafirlikte olmaz diye öğretseydin yapmazdık deseydin böyle olursan çok ezilirsin.

1|0
    0|0
  • İyi yapmış diyenler başlarına gelirse ne diyecek acaba? Siz evlisiniz isterseniz yazlığa gidince bile yaparsınız karışamaz buna. Ayrıca kadının görgüsüzlüğü oğlun olabilir ama evli bir çiftin odasına izinsiz giremezsin. Kitleyin kapıyı devam edin. Burada okudukça ders alıyorum evlenirsem gece kesin kapıyı kitlerim kayınvalide falan varsa bune arkadaş görgüsüzlük valla sadece

0|0
    0|0
  • Kadına bak onane

0|0
    0|0
  • Kaynan kafayi yemis arzunun yeri zamani olmaz nerde firsat orda tadilir inadina devam edin utanilacak bisey yok, ha su var misafirlikte banyo yapma imkani yoksa o zaman iyi degil, yoksa hic i sakincasi yok

0|0
    0|0
  • kaynanan salakmış insan hatayı kendinde arar. bence eşine söyle bilmeye hakkı var ve bence eşin de senin yanında yer alacaktır.

2|0
    0|0
  • Suç sizde

0|0
    0|0
  • Buna benzer, hatta aynı soru sorulmuştu... Git eşine söyle güzelce onu gaza getirmeden.

0|0
    0|0
  • E siz de idare etseydiniz bir kaç gün. Eşine de söyleme bir daha da onların evinde yapma.

0|0
    0|0
  • o dakapiyi calsaymis oglunun hic mi sucu yok

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kaynanan çok cahil birisiymiş

0|0
    0|0
  • Sende kayın valimdem bizde insanız seks bizim en yeni hakkımız bu misafirliğe olmamiz yapamayacağımız anlamına gelmez de

0|0
    0|0
  • Takma kafana kaynanalik yapıyor kendince.

0|0
    0|0
  • kaynananın densizliği siz gençsiniz normal bişey kapıyı çalması gerekirdi

1|0
    0|0
  • iyi biz evliyiz deseydin sanane yani

1|0
    0|0
  • Misafirlikte daha heyecanlı olur. Bu gece daha çok ses çıkart bence.

0|0
    0|0
  • Kafana takma :)

0|0
    0|0
  • bişey yapma b idaha yakalanmamaya dikkat edin..

0|0
    0|0
  • Boşaaaa

0|0
    0|0
  • Ah kaynanalar ah, kapi tikilama diye birsey var ya 😀

0|0
    0|0
  • Kaynatana sole yoksa acil bul

0|0
    0|0
  • haksız

0|0
    0|0
  • Dahada yerin dibine gire bilirsin rezaler bence

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz bosver

0|0
    0|0
  • Oğlun rahat durmadı deseydin 😃

0|0
    0|0
  • iyi de gidip oğluna söylesin sana niye söyleniyor? :)

0|0
    0|0
  • Sen uranma o utansın

0|0
    0|0
  • Bosver ya

0|0
    0|0
  • Çok ayıp etmiş ne işi var odanızda yuh yanı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 34

• oğlunu azarlasın o! söylemelisin kesinlikle. bir de eltinin yanında rezil etmiş seni. ezdirme kendini deli misin? evli çiftlerin odasına dangadak girilmez, ayıp eden o. ister sevişirsiniz ister sarılıp öpüşürsünüz birbirinizin helalisiniz, ona hesap mı vereceksiniz? oğlu rahat dursaymış!

1|2
    0|0
  • Sen de diyemedin mi karı kocanın odasına gece yarısı çat kapı girilmez diye.

0|1
    0|0
  • kadın doğru söylemiş

0|0
    0|0
  • karı kocanın kaldığı odaya patdanadak girilmez. sevişmeseniz bile giyiniyor olabilirdiniz kocana de

0|2
    0|0
  • ona noluyormuş :D

0|1
    0|0
  • Söyle kocana

0|0
    0|0
  • Ne kadar düşüncesiz bir kaynana o 😱😳

0|0
    0|0
  • Kaynanan suçlu. Kapıyı çalar insan. Senin eşin o istediğinizi yaparsınız

0|1
    0|0
  • Utanmalısın zaten. Yaptığınız ayıp. İyi olmuş

0|0
    0|0
  • Öyle bir konusmaya müsade etmezdim, tavrimi koyardim... utanmasi gereken biri varsa oda kayinvaliden...

0|0
    0|0
  • O mu yapacakmış bunun muhasebesini?

0|2
    0|0
  • Kaynanan ne karışır misafirlik olabilir o da senin. esin
    Kendi terbiyesizligini size bulmuş ne demek kapı çalmadan odaya girmek

1|0
    0|0
  • yuh ya. ama evli çiftlerin odasına da girilmezki. tamam sizin yaptığınızda doğru değilde. hani belkide sen çıplak olcaktın üstünü değiştiriyordun bunları düşünmesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Oğluna söyle be kadın deseydin

0|0
    0|0
  • esine soyle icine atma hicbir seyi (sanki tek basina yaptin hayret birsey)

1|0
    0|0
  • Yapmayın sizde orda kendi evinize gidince yapardınız saygı denen bişey var ayıp ya

0|0
    0|0
    • Farklı şehirlerde yaşıyoruz 2 haftalığına gitmiştik

• Hmm o zaman farklı tabi neyse olan olmuş takma kafana

• Kocana söyle bu ne böyle evli insanların odasına girilmez gerekli dahi olsa girilmez bu ne saçmalık

0|1
    0|0
  • manyak kari g irmeseymis odaya dan diye nsnf

1|0
    0|0
  • sanane de. odamıza niye dalıyon yeni evliyiz biz de. sana mı kaldı nerede şeyapacağımız de

1|0
    0|0
  • Seni azarlayana kadar oğlunu azarlasaymis

0|0
    0|0
  • Kadın doğru söylemiş 😄

0|0
    0|0
  • asıl ona ne nedemek böyle bir şey an sinirden cümleleri kuramadım

0|0
    0|0
  • kusura bakmada senin kaynananın patavatsızlığı yeni evli çiftin odasına pat diye girilmezki insan kapıyı çalar onu geç hadi görmüşsün sus yani bide eltininde yanında azarlamış aklın varsa kaynanana tavır al seni çok ezer bu gidişle.

0|0
    0|0
  • O niye odaya giriyo ki tovbe ya

0|0
    0|0
  • Kayınvaliden Odaya niye girdi ki

0|0
    0|0
  • Kocama hayır diyemem kayınvalideciğim de~

1|0
    0|0
  • 1 gün yapmayın sizde. Kaynanan içeri aniden girdiyse o da hatalı