Zafer mete gibi erkekler varmi?

😢😢Cok merak ediyorum onun gibi hem iyi kalpli hem dogal 😢ben 18 yasindayim birini canimdan cok sevdgim gotu kalkti 😢😢😢Ama gercekden sevmistim 😞o 16 yasindsydi 😢 ona sevdigimi soyledim diye basima gelmeuen kalmadi beni herkeze rezil etti 😢kalbim cok kirildi butun erkekler onun gibidir eminim 😢hic biri beni sevmez 😢😢😢Ben de oyuzden teknzafer gibi erkekleri seviyorum 😢o beni cok sever eminim 😢😢😢😢 safligi merhametiyle 😢😢onun gibi erkke var mı 😢zafer gibi birini bulamazsam yabanci rrkeklere gidicem 😢😢😢cok canim yandi guvenimiyom kimseye

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• illaki vardır. bende bir süre önce kızlar için aynı şeyi düşünüyodum 'çok sevince her kızın g. tü kalkar ' ama şöyle bir etrafıma bakınca her kızın öyle olmadığını gördüm. kendim deneyimlemedim ama olsun bence senin hatan yaşından küçük biriyle çıkman bende 18 yaşındayım ve 16 yaşındaki bir çocuğun demeliyim ne dşündüğünü anlayabiliyorum biliyosun erkekler kızlardan daha geç olgunlaşır bence senden 1 2 yaş büyük biriyle denemelisin ya da çocuk ruhluyum diyosan yaşıtın biri daha iyi olabilir ama emin ol her erkek kötü değildir ya da her insan
    dert ortagımı bulunca çok konuştum bende neyse hadi eyv

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 2

• Git acını yaşa o zaman reklam yapma

0|1
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0