Hava alanı taksicilerinin yaptığı ayıp değil mi, insanlığa sığar mı?

Hava alanı taksicilerinin yaptığı ayıp değil mi, insanlığa sığar mı ?

Güncellemeler:
Taksiciler

0|0
24|26

En İyi Kız Görüşü

• Insanligin dili dini irki yok maalesef. Yaziklar olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 99 Marmara depremini hatırlayan var mı acaba depremden sonra ekmek gıda maddeleri sigara çok fahiş fiyata karaborsa olarak satıldı şimdi 150-200 liraya taksicilerin kontak açması normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• aslı var mı yok mu, biliyormusun?
    bir-iki taksici yaptı diye diğerlerinede bağlayamazsın!!! kendi milletinizi karalamaktan vazgeçin, vaz-ge-çin!!!
    Sanki brükseldeydin, gördün, onlar güvenli alana ulaştırmıştı v. s diyorsun.
    ayrıca taksicilerin hepsi yaptı diyelim, bunu bangır bangır bağırmak, paylaşmak ne mantık? Taksicilere düşman olun sloganı mı? Kendi milletinizi böyle durumda bile birbirine düşürmeye çalışmanız/çalışmaları utanç verici, APTALCA.

2|2
    0|0
    • Utanç verici olan sensin, olan olayları bilmeden laf ediyorsun. Ollaylar ulusal basında ve savcılıkta sen laf et burdan bilmeden. Aptalllık size baki.

• Ulan biraz öz eleştiri yapın be cahiller haber uluslar arası basında yayınlandı ki Canlı yayınları izlediysen orada bile bağıra bağıra söyediler ne kadar aptalsınız siz ne demek paylaşmıyacaz adam kan kaybından ölürken 150-200 dolar nedir sen nediyorsun be taksicilerin bu yaptığı hareket OR*SPU ÇOCUKLUĞUYDU aksini iddia edende aynı şekilde
      Umarım Anlamışsındır..

• Ne yapsinlar bedavaya geciremezler. Benzin bedava sanki.. O da onlarin ekmek kapisi ama fiyati arttirip gecirmeleri ayip olmus.

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmakta ustunuze yok

0|0
    0|0
  • Bunu yapana insan demek, digerlerine hakaret olur...

0|1
    0|0
  • Nu durumdan yararlanmaya calismalari cok vicdansizca

0|1
    0|0
  • İnsanlığın öldüğünün kanıtlarından biri daha

0|1
    0|0
  • lanet olsun şöyle tiplere

0|1
    0|0
  • Sözde herkes müslüman işte😊

0|1
    0|0
  • Şerefsiz hepsi

0|1
    0|0
  • Çok ayıp insanlığa yakışmayan bir hareket

0|0
    0|0
  • Bu ulkedeki kimseye guvenmiceksin net ortalikda birde muslumanim diye gecinirler

0|1
    0|0
  • insanlık dışı bir davranış

0|0
    0|0
  • İnsanlığın dini olmaz.

0|0
    0|0
  • Bunun bir iftira olduğunu söylediler ki umarım öyledir.

0|0
    0|0
  • kafa boş cahil cühela insanlar yuzunden dini muslumanlıgı karalamayın beceremiyor bazıları musluman olmayı neden dın kotu oluyor. sizin insanınız çoğu böye kansız. din ne alaka !

0|0
    0|0
    • Din çok alaka müslüman, vicdan demektir din islamiyette bilmezmisin. Yapılanı kınayacağına boş boş konuşuyorsun.

• Yapan olduysa cezanı çeker

0|0
    0|0
  • Insan değiller onlar

0|0
    0|0
  • İnsanlık dışı. Kınıyorum :@

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili bir haber gördüm bu akşam.. Taksiciler bu haberi doğrulamadığı yönünde.

0|0
    0|0
  • Eğer öyle bir şey yaptılarsa vah Türkiye'min haline

0|0
    0|0
  • "kafir taksiciler" :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 25

• Allah'tan %90'i musluman olan bir ulkeyiz...

1|1
    0|0
  • Kafa yapısı değişmedikçe bir dirhem ileriye doğru yol alamayacağız. Kimse taksicilere suç bulmasın. Bilmem kaç milyon mülteciyi bu ülkeye alarak ve kendi insanimiz acliktan ölürken onlara milyarlarca dolar harcayarak bu olayların önünü bizzat kendimiz açtık. Daha çok patlama olacak. Daha çok canımız gidecek. Ve kimse buna engel olamayacak. Kendi derdimiz haric her milletin derdiyle ilgileniyoruz çunku elhemdülillah müslümaniz. (!) Ülkeye kimin girip kimin ciktigi belli degil. Kusura bakmayin ama benim 40 tane insanim olecegine Suriye icindekilerle birlikte haritadan silinebilirdi. Bana ırkçı diyeceksiniz. Eğer vatandaşının canini ne pahasina olursa olsun onemsemek irkciliksa Irkçıyım. Acik ve Net.

0|0
    0|0
  • Hadiyin len ordan aksamdan beri sallayan sallayana 100 tl ile başladı sonra 100$ oldu simdi 150-200 tl diyosunuz. Taksiciler bedavaya taşıdılar insanları hey gidi siz anca yalan dolanlarla insanları kandırın haysiyetsiz beyinsizler..

2|0
    0|0
    • Başını kuma gömmenin gelip buraya edep dışı yorum yapmanın alemi yok. Azıcık basını takip et, insanlar savcılığa suç duruyusunda bulunmuşlar. O bahsettiğin haysiyetini ve beynini kullanmanı tavsiye ederim.

• Uluslar Arası Canlı Basın ve Canlı yayınlarda açıklandı Taksicilerin yaptığı Or*spu çocukluğu bence araştırıp gelin siz

• böyle de serefsizleri hala Türkiye de barındırıyoruz işte

0|1
    0|0
  • Ulan dangalağa bak görende brükselde şahit oldu sanır :D

1|0
    0|0
  • Yedikleri o paraları sıçarken bağırsakları tıkansın kahpe dölleri

0|1
    0|0
  • "Allah bu olayı vesile kılarak bize rızk verdi" diye düşünmüş de olabilirler..
    Müslümanların bir kesiminin her şeye "İslami kılıf" uydurmakta üzerine yok..

0|0
    0|0
  • Fırsatçılık

0|1
    0|0
  • Genelleme Yapmamak Suretiyle Bunu Yapanlar Bariz Or*sbu Çocuklarıdır.

0|0
    0|0
  • Bu konuda parmak basılacak bir konu var. Oradaydım böyle bir olayla karşılaşmadım. Bir kaç tanesi yüzünden bütün taksicileri yakmak haksızlık olur. Hatta benim gördüğüm ve bildiğim kadarıyla taksiciler sorgusuz sualsiz yolcu alıyorlardı ve kısa mesafe gideceklere öncelik tanıyorladı ki çabuk gidip çabuk dönmek için...

0|0
    0|0
  • Bunu şöyle varsay bu ülke The Walking Dead senaryosu, gezegenler ise Anadolu Zombisi.

0|0
    0|0
  • eve para götürmek için

0|0
    0|0
  • Şimdi taksicilerden şüphelenen de olmuştur

0|0
    0|0
  • Atatürk havalimanı taksicilerinden birine denk geldim. O yüzden çok mükemmel izlenim bırakmışlardı ki buna hiç şaşırmadım.

0|0
    0|0
  • Taksicilerin yaptığını doğru bulmuyorum.
    Tasvip de etmiyorum
    Ama 47 yaşındaki birisine de yakıştıranadim, bu ifade tarzını... Neyse

0|0
    0|0
  • Bunu Yazan Ataist Olmalı Fotoğrafa Bakınsana Müslüman Taksiciler Ne Mk. Böyle Bir Olay Yoktur Amaç Müslümanlığı Kötülemek

1|0
    0|0
  • Bana yapsa onu orada doverdim ki

0|0
    0|0
  • Gözünle gorup kulağınla duymadiysan kimseye kâfir deme

0|1
    0|0
  • ALLAH bin belalarını versin bombacıların bir taksicilerin iki insanlara yarım etmeden taksiye atlayanlarında 3 olayın devam etmesine neden olanların da 4

0|0
    0|0
  • Bu haber yalan Hava alanı taksicileri yapmazlar, zaten grev yapıyolar. Haberlere bakarsan

0|0
    0|0
    • havaalanı değilde başka taksiciler ne farkeder sonuçta yurdum taksicisi

• Uluslar Arası Canlı Basın ve Canlı yayınlarda açıklandı Taksicilerin yaptığı Or*spu çocukluğu bence araştırıp gelin siz

• Bos bos konusma yalan haber

0|0
    0|0
  • türk insanı bu

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki insanlar misafirperver falan değil hepsi menfaatçi esnaflarımızın çoğu şerefsizdir

0|0
    0|0
  • ben boyle olduguna inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Koyun can derdinde kasap et derdinde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...