5 milyon liraniz olsa 1milyon liralık araba alirmisiniz?

Beyler babamın toplam 5 milyon lirasi var bankada Bende ise aşırı Ferrari hastalığı var. Ne lambo be bugatti ne bentley hiçbiri benim için birşey ifade etmiyor. Guzel arabalar ona lafım yok. Ama ben ferrariye asigim. En büyük hayalim la Ferrari veya efsane araba Ferrari f40 a sahip olmak her neyse ben kendime bir söz verdim bir Ferrari sahibi olucam ve bunu 30 yaşından önce olucak. Gerekirse yediğinden ictigimden arttiririmm ama yine Ferrari alırım o kadar kararlıyım. Hernyse işte babam ehliyetini alinca araba alma sözü vardı. Bende ehliyetini aldım. Babam bana aslında 100-150.000 civarına bana mini cooper almayı planlıyordu bana ama ben Ferrari istiyorum bama Ferrari için yalvardı tutturdum ferrari al diye. Babamda beni kiramaz neyse baktım geçen alamiycak olsa bile sahibinden den Ferrari fiyatlarına bakıyor. Babamin bankada toplam 5 milyon lira civarı parasi var maddi açıdan da orta-ust arasi birseyiz yani zengin değiliz. Babam ciddi ciddi senin için almayı düşünüyorum bir Ferrari dedi. Çok sevindim istediğim model 458 italia 1 milyon lira civarı fiyatı var. Ama benim tüm servetimizin 5te 1nini arabaya vermek çok doğru olur mu bilemedim. Babamda zaten sırf beni kirmamak için almayı dusunuyor. Siz olsaniz tüm servetinizin 5te birini arabaya yatirirmiydiniz. Ben yatirmam aslında ama konu Ferrari olunca akan sular duruyor ama lambo falan olsaydı vermezdim o parayı. Birde babmi zora sokmak istemiyorum.

Not:Eger ferraricalirsam 1 sene falan kullanıp satarım büyük ihtimal hevesimi alinca.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hiç sevmiyorum bentley, ferrari falan ama maserati alırdım bir tane veya 5.20.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...