Teyze olmak nasıl bir şey? Neler yapmam nasıl davranmam gerekiyor? Bir teyzenin görevleri nelerdir?

Pandanız teyze oluyor :D bana sormadılar teyze olmaya hazır mısın diye :/ teyze dediğiniz nasıl oluyor? sorumlulukları görevleri nelerdir? ailenin en küçüğü de benim :/ hiç bir çocuğun bakımını üstlenmedim :/ pabuç da dama atılacak iyi mi :/ uyutma konusunda iddalıyım da diğer konuları bilmiyorum :D tavsiyelerinizi bekliyorum :)

1|1
13|5

En İyi Erkek Görüşü

• dayı oldugumda hiç hazır degildim ama oldum
    şimdi yigenim en büyük yigenim boyumla beraber lise 2 ye gidiyor:)
    ne diyecen işte
    alışırsın alışırsın:D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayirli olsun diyeyim oncelikle. 2 tane yegenim var biri 3.5 biri 1.5 yasinda. Çok deli bir durum pesinde dolaniyorlar :) eğer calisiyorsan ilk bisikleti, ilk mama sandaliyesi, ilk oyuncaklari vs sana kitleniyor ama çok zevkli almasi :)
    Ben de evin küçüğüydüm herkes ismimle hitap ettigi icin yegenim de adimla sesleniyor teyze demiyor. Yalnizca bir sey isteyecegi zaman teyzecim diyor :))) kücük olan henuz konusmuyor ama kanka demeyi ogrenmis kanka buydayim diyor.

Durumdan anlayacagin uzere cilginlar gibi seviyor insan. Karsilik beklemedigin muthis bir duygu. Tabii ablan çok zorlanacak çok uykusuz kalacak. Yedek anne olarak sana da fazlaca iş düşecektir.

1|0
    0|0
    • henüz okuyorum ama seneye mezunum iş bulursam falan alırım sorun değil :) teyzecim dediğinde söyle ne istiyorsun mu diyorsun :D ahaha :D beni de endişelendiren o yedek anne olma olayı zaten :D

• Tesekkurler

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 12

• Cocuk sevmeyen ben, teyze olduktan sonra cocuklari sever oldu :D Cocuklara karsi daha anlayisli ve yumusak olmaya basliyorsun teyze olduktan sonra. Her yeri karistiriyor olmalari bile rahatsiz etmiyor, oysa eskiden sinirden geberirdim misafir cocuklari bunu yaptiklarinda. Eger anne adayinin ilk bebegi ise senin üstüne fazla görev düsmez baslarda cünkü ilk bebeklerde genelde anneler kendileri her seyi ile ilgilenmek isterler ve kolay kolay vermezler bebeklerini. Ablam ilk bebeginde benim kucagima yeni dogmus bebegi fazla vermezdi tutmasini bilmem de bebegi incitirim diye ödü kopardi. Ikinci bebekte ise tam tersine daha rahatti ve bebek sürekli bendeydi. Cok kisa bir sürede bebek bakimina alisiyorsun ve zor da gelmiyor sana - geceleri sen bakmayacaksan tabii :D

1|0
    0|0
    • ayy ben de sevmem misafir çocuklarını :/ odamı karıştırmalarını da sevmem :/ ama hayatımdaki en sevdiğim insandan bir parça olunca farklı olur tabi :/ ilk çocuk olacak bana sıra geleceğini sanmam ama olur da gelirse ne yapacağımı bileyim :D

• Hayırlı olsun canım valla ben de bilmiyorum 😇

1|0
    0|0
  • Çok güzel bişey ya ilk iki ay anlamıyorsun yeğenin olduğumu daha sonra böyle kendi çocuğun gibi içten seviyorsun :) ne yaparsan yap o çocuk geceleri hep ağlayacak gazı yüzünden 😃

1|0
    0|0
    • o gazlı günleri beraber geçirmeyeceğiz :D herşey 2 aydan sonra başlıyor diyorsun yani :)

• Ben teyzemle ablalı kardeş gibiyim 😂 Herşeyimde yanımda olan bir teyze yapmışlar resmen bu arada Allah analı babalı büyütsün ailesine bağışlasın

1|0
    0|0
  • Teyze olmanin en guzel yönü daraldiginiz zaman bebegi sahibine verebiliorsun, bence tadini cikar ;)

1|0
    0|0
  • teyze olmak için gencim daha :P :D
    congratulations :)

1|0
    0|0
  • Yaaa panda teyze mi oluyormus😍😍 Ayy ne denir ki şimdi mutluluklar yaa😍

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun tebrıkeler

1|0
    0|0