Annem okulumu degitirmiyor?

Arkadaşlar ben bu sene 12 ye gecicem (1 sene hazırlık okudum) Okuduğum okul özel bir okul ve okulun kurucusu annem. Bende okul degistirmek istiyorum ama annem kendi okulundan başka okulda okumama izin vermiyor. Burada öğretmenlerin falan bana torpil yaptığını düşünüyor okulun kurucusunun oğluyum diye ama yok öyle birsey. Bu sene okul degisteyim dedim başka okulda olsan sijifta kalirdin burada sana torpil yapıyorlar dedi. Halbuki ben karnemdeki notlarını alın terimle aldım. Torpil falan yapmiyoralr ama annem yaptıklarını sanıyor. Birde okul içinde annem beni habire takip ediyor annem zaten baskıcı bir kadın onun baskıcı tutumu yüzünden asosyal oldum çıktım. Hic yoksa okulda onu gormek istemiyorum. Okuldaki öğretmenlerde aşırı otoriter en sevmediği insan tipidir otoriter insanlar. Okukumdan nefret ediyorum annemdende ama annem okulumu değiştirmiyor. Bana kendi oglumu başka okula verirsem diğer öğrencilerin velileri burayı yetersiz gorur. Okulun sahibi bile oğlunu bu okula vermiyor biz niye verelim der diyor. Okukumu degistirmek istiyorum ne yapabilirim. Okulun içindeki diğer öğrencilerden de nefret ediyorum.. Hepsi moron.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden böyle yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...