Erkekler, Arkadaslarınız tarafından en son ne zaman don indirme şakasına maruz kaldınız ve olay nasil oldu 🙈?

Bebe zamanlarınızı katmayınız🙈😅😅

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• @HandeBuluts senin bu tür şakaları seviyorsun anlaşılan? benim don indirme şakası olmadı ama beni gaza getirdiler. 20 m yükseklikten denize atlamıştım. nasıl olduysa su yüzüne çıktığımda bir eksiklik vardı. mayom yoktu. etrafta kız arkadaşlarda vardı. ama ben yiğidin malı meydanda olur dedim ve denizden dışarı çıktım. ama kadının biri okadar küçük ki belli olmuyor merak etme tüysüz bamya demişti. ve etraftaki tüm kızlar gülmüşlerdi

0|0
    0|0
  • İlk okulda bile olmadı. Öyle gevşek gevşek işler yok bizde. Burası bağcılar welcome to cehennem ayan 😀😀

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Bunu hicbir zaman yapmadim yaptirmadim. Bana nazi en cok gecen 1 arkadasim var kardeş gibi o da yapardi baskalarina ama benim böyle biseyi sevmedigimi bilir yapmazdi. Civiklik bence.

0|0
    0|0
  • İndirme değilde çekme olayına maruz kaldım. Bizim sınıfta meşurdu bir ara filmlerde çekip kavaya geçiriyolar ya, biz kafaya geçirmiyoduk tabi ::)

0|0
    0|0
  • Ben yaşamadım ama yaşattm -_- Geçen yaz havuzda yapmıştım bir arkadaşa :D:D Ama havuzda yabanc yoktu 6 kişilik bizim arkadaş grubumuz vardı sadece ^^

0|0
    0|0
  • lisede yapmıstı. bir tna pc arkadas duvara geçirdim kafasını sonra bir dha yapabvilen delikanlı çıkmadı

0|0
    0|0
  • lise yıllarıydı beden eğitimi soyunma odasında revaçta bir olaydı bu ne varsa sanki :D

0|0
    0|0
  • en son ılkoulda oldu sımdı g. tü yemez kımsenın oyle bsey yapmaya oyarım

0|0
    0|0
  • hiç kalmadım diye hatırlıyorum ama belki de maruz kalmışımdır

0|0
    0|0
  • Öyle bir delikanlı doğmadı

0|0
    0|0
  • hiççç

0|0
    0|0
  • sen böyle bişiy mi yaşadın merak ettim yani altı dolu bir soru gibi?

0|0
    0|0
  • birisi şu ablaya indiriversin siteye üye olduğumdan beri donları aşşağıda görmek istiyor ya :D

0|0
    0|0
  • öyle bisey yapamazlar

0|0
    0|0
  • geçen yaz plajda

0|0
    0|0
  • Oyle sacma sapan sakalar yapmaz arkadaslarim

0|0
    0|0
  • Ha ha haaa
    Böyle bir isteğin mi var yoksa😊😊 bence direk söyle

0|0
    0|0
  • Tam bir kizinbdonunu indirince şaka olmaktan çoktan çıkmış olur onun adı sekstir

0|0
    0|0
  • Dun selin indirdi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...