şu an ne olsa şahane manyak derceede mutlu olurdunuz?

eveet ks halkı ne isterdiniz bakalım. bak + 18 saçma sakat konuşanlara çok pis beddualar ederim ona göre evet neyse cevaplar por favor?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Şu an biri beni yıkasa iyi olurdu 😄 +18 sayılmaz dimi bu 😄 hamam diye bir şey 😄 milleti yıkıyor adamlar 😄 benim dediğim de bu mantık 😄 çok yedim çok şiştim çok ağırlaştı vücudum 😄 üşeniyorum duş almaya 😄

1|0
    0|0
  • Ülkeden terörün silinmesi bu ilkti daha bitmedi 😂

Eskisehirde hayla aşık oldugum eski sevgilimin Bende sana hayla aşğım seni seviyorum ve şuanda sevgili oldugum cocukla seni unuta bilmek icin sevgili oldum demesi😂

Şu her patlayan bombada Şehitlerin yasını tutmak yerine Herkez sevmedigi partinin başkanına Laf arma yarışına giren Hunhar insanların Yok olması 😂 yani go go go go

Sonra şu ks de argo +18 kelimeler kurup şu güzelim ortamı varlıklarıyla batıran insanların siteden gitmesi

Ya aslında bakılırsa ben cok şeyde mutlu olurum omun icin fazla yazmayım Bitti 😂😄

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • direk yazsaydn anlardım karşıcins

• sorumu terket

• tamam 1 kg baklavadan vazgeçtim yarım kiloya bu toprakları terkedebilirim?

• Dün yaşananların yaşanmadığını bilseydim..
    ülkemde terör bitse..

2|0
    0|0
  • Biri bir kova soğuk suyu başımdna aşağı dökse:/

1|0
    0|0
  • Kizz

1|0
    0|0
  • Yazdığım programin bitimindeki eksiklikler için kaynak bulursam eğer, üstüne de programı bitirirsem manyak sevinirim açıkcası. -_-

1|0
    0|0
  • seni kaptan yapıyoruz deseler

1|0
    0|0
  • Öyle bişey olamaz.

1|0
    0|0
  • şu an nisanlim yanımda olsa başbaşa çay içmek güzel olurdu

1|0
    0|0
  • Izne ayrilip ailemle vakit geçirmek manyakk diilde ılık bir mutluluk verirdi.

1|0
    0|0
  • Olmasa da değişen birşey yok yine manyagim😀

1|0
    0|0
  • Valla simdi cekirdek veya soyle soguk tatli bir kavun super giderdi

1|0
    0|0
  • Türkiyede olsam mutlu olabilirdim:)

1|0
    0|0
  • Gerçeği öğrenmek istiyosanız arzuladığım bütün bayanlar yanımda olsa ve hepsi de benle sevişmek için can atsa çok güzel olurdu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...