Kapalı bir kızın güzelliğini nasıl değerlendirebiliyorsunuz arkadaslar?

Evet kimisi kapaliyken cok guzelken saçini actiginda daha kotu gozukebilirken kimisi saci acikken guzelken kapaliyken daha kotu gozulebiliyor. Siz kapali bir kiz gordugunuzde onu nasil degerlendiriyosunuz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbi güzel olmalı insanın önce oda yüzüne yansır sonra hal ve hareketlerine leşce geliyor artık kapalı olduğunda şöyleymiş açıkken tipsizmiş açıkken güzel olan kapalıyken tipsizmiş biraz insanın muhabbeti önemli arkadaş hoş sözü önemli sağlam karakteri önemli kadında buna bakarım yoksa o bez olsa ne olur olmasa ne olur ahlak karakter kişilik örtüsü olmalı insanın boşverin tipini

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tesettür güzelliği gizlemek korumak için var

Ben tesetturu cirkinlkklerini kapatarak prim yapmak için kullanan meymenetsizlere sinir oluyorum.
    Allah ıslah eylesin.
    Neyse ya. Herşeyin bir hesabı var..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Evleneceği erkek değerlendirsin, banane

0|0
    0|0
  • Degerlendirmiyorum ki

0|0
    0|0
  • Yüzüne bakıyorum ve ona baktıgımda dünya yeni baştan anlam kazanıyorsa işte o aradığım kişi oluyor

0|0
    0|0
  • yüzü

0|0
    0|0
  • Hoş bulmuyorum

0|0
    0|0
  • az çok fızık belırgın yuz guzel olsa kafıdır

0|0
    0|0
    • Peki belirgin fizik nasildir yani fizik guzelligi acik beya kapali insanda nasi olamlidir

• zayıf veya kılolu oldugunu belirgin yüzüde güzel ise ahlak eklersek tamamdır

• Ben kapalı olupta saçı kötüye rast gelmedim

0|0
    0|0
  • Kapanmak moda degil ilk önce bunu ögren

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarak

0|0
    0|0
  • Kapalı bir kız gördüğümde aklıma elden giden laiklik geliyor sadece :/

0|0
    0|0
  • Edebinden...

0|0
    0|0
  • Çoğu kapalı verici aralarında çok az sağlam vardır

0|1
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...