İnsanlarla uğraşmak kadar zor bir zanaat daha yok şu lanet olası dünyada... !!! ?

Vasıfsız adam gelmiş amcasının torpiliyle gelmiş oturmuş koltuğa. İş bildiği yok, bir halt bildiği yok. Resmiyette yapılması gerekeni adama söylüyorum. Bu arada mühendisim bende. Ama bu aptal lanet olası gelmiş ve bana boş konuşuyosun diyo. Böyle birşey var mı ya. Bu nasıl bir düzendir. İstesem bu şirkete bu durum yüzünden en az 200 bin liralık ceza kestirebileceğimin farkında bile değil. Ne kadar boş insanlar var bu dünyada. Ohhh içimi döktüm rahatladım

0|1
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ceza kestir de torpili boşa çıksın

0|1
    0|0
    • Patron , bu kişinin öz amcası, şantiyenin şefi abisi, ama şantiyede işleri bu şahıs yonetıyor

• yap sen ib. neliğini yaşasın ib. nelik :D :D

• Bayram bitimi öyle bir süpriz yapmayı düşünüyorum. Ailemle bir görüşüyüm bu durumu da :)

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin ağız kokusunu çekmek böyle işte

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle haklisin

0|0
    0|0
  • Evet çok zor

0|0
    0|0
  • Cezayi kestir o zaman anlasinlar

0|0
    0|0
  • Cezayı kestir gitsin sorumluluk sende değil

0|0
    0|0
    • Sözde bize sahip çıkan mühendisler odasını aradım. Yasal yoldan ceza işlemlerini başlatmak için. Telefonda adam iyi geçinmeye bak aranı iyi tut onlarla boşver uğraşma diyo. Ve bu o da bizim aylık üyelik paralarımızla sözde bizi savunuyo ve telefonda soyledıgı söz bu adamların.

• Baktım hiçbirşey yapmıyorum işten ayrılmayı düşünüyorum

• En iyisini yaparsın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...