Bütün kızlar abaza kalsın istiyorum?

hiçbir erkek kızlarla beraber olmasın, ülkemizdeki tüm kızlar erkeksiz kalsın ve böylece iyice azsın yolda giderken üstümüze atlasın, bir yerde otururken gelsin üzerime otursun istiyorum. sonrada şikayetçi olup tazminat falan almak istiyorum hatta. sizce bu mümkün mü? beyler varmısınız kızları aç bırakmaya? çünkü onlar bize tam olarak bunları yapıyor.

stephan dowkıns 'in bir sözü var : olmuyorsa aç bırak... üniversitede hocamız söylemişti.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayal gücüne hayran kaldım.

0|1
    0|0
    • her gerçek bir hayal ile başlar... (john stepkurl)

• sana özelden niye mesaj atamıyorum? asılcaktım sana ya :/ of mesajı bile engellemiş ülkemiz bu işte !

En İyi Erkek Görüşü

• iyi şeyler istiyorsun kanks

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Çünkü onlar tam olarak bize bunu yapıyor." Abaza olduğunu kabul ediyorsun yani?

0|1
    0|0
    • abaza değilim ama evet yanlızım. ne dersen de. abaza olduğumu kabul ettiğine göre kızların bu yaptığınıda sen kabul ediyorsun bence :)

• Evet kızlar böyle yapıyor böyle yapmaları iğrenç bir abaza olarak görülmekten iyidir. Bilmem farkında mısın? Ülkemizde yaşayan abazalar yüzünden kadınlar tecavüze uğruyor ve sende bunu iyi ya da komik bir şeymiş gibi göstermişsin.

• abaza kavramını farklı anlıyoruz bence. ben istekli birinden bahsediyorum. sapık ve başkalarına saygısız olandan değil.

• Günah değil bize😰

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin ne demek istedigini anladimda bizim insanimiz bunu anlicak kapasitede degil çogu simdi sana ya abaza dicek ya kiz bulamayinca boyle kudurmus dicek ama takma

0|1
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim kardeşim.

• Olum görüşlerin aç Türk erkeğinin bilinçaltı😀

0|0
    0|0
  • o iş zor

0|0
    0|0
  • Bunu anana sorsana delikanlı 🤔

1|0
    0|0
Yükleniyor...