Annem babam kanser hastasi evin tek cocuguyum avukat oldum maddi durumumuz cok kotu aileme baksam evlenmesem gunah mi?

Durumumuz hic yok onlar beni büyüttü Ben ise Avukat oldum şimdi onlara bakma zamanım evlenmeyi düşünmüyorum Sizce günah mı arkadaşlar?

1|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• allah senden razi olsun güzel abim seninde imtihanın bu demekki ne güzel

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Neden günah olsun ama evlendiğindede ailene bakabilirsin

0|1
    0|0
  • Öncelikle annene babana Allah sağlık şifa versin Şafi adıyla... ve günah değşl aksine sevaptır anne babaya bakmak

0|0
    0|0
  • Bunun nesi günah olsun? Aksine ne kadar büyük sevaptır anne babaya bakmak.

0|0
    0|0
  • Bence evlen onları kabul edip bakabilecek gönlü güzel biriyle ama bu devirde zor olmazsa bakıcı tutarsın senin de hayatın var aile çok önemli onlara borcumuzu ödeyemeyiz ama kendi hayatından da çalmamalısın bence

0|0
    0|0
  • Ne günahı ya allah yolunu açık etsin anne babana şifa versin ailenin bu durumdayken evlenip ne yapacaksın bu hayatta aşktan daha önemli şeyler vardır böyle düşünme

0|0
    0|0
  • Günah olmaz

0|0
    0|0
  • Neyi günah bunun? En doğrusu bu bence

0|0
    0|0
  • Eger evlenmedin diye zinaya girersen gunahtır.
    Yolun acık olsun

0|0
    0|0
  • Onlar ölünce napacaksin
    Onlara yine bak ama kendi hayatını düzenini de kur gunahlik bir yanı var mıdır bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Evlenip ailene bakmanın nesi günah olsun ki?

0|0
    0|0
  • neden günah olsun saçmalama cennet anne babanın ayağının altındadır lafından yola çık paşa

0|0
    0|0
  • Nihat Hatipoğlu na sor, cok yanlıs yerdesın

0|0
    0|0
  • annene babana bak bence

0|0
    0|0
  • Gunah değil ilerde evlenirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evlenip aile kurmak, evlat yetiştirmek sevaptır. Ama evlenmezsen de günah değildir. Fakat evlenmemek bir yaştan sonra kaprisli bir insana dönüştürebiliyor seni. Madem böyle bir planın var, düzgün çabalayıp iyi yerlere gel ki; hem ailenin durumunu iyiye götür, hemde geleceğini.

0|0
    0|0
  • Okumussun Avukat olmussun ve bunu mu sorguluyorsun?

0|0
    0|0
  • Evlenmemek neden günah olsun?

0|0
    0|0
  • evlenme onlara bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...