Babam'ın iftar sofrasındaki hareketleri artık beni çileden çıkarıyor yardım :( ?

Arkadaşlar babam cok konusan biri ama konustuklarının cogu boş böyle laf olsun diye neyse ramazandan öncede böyle hele razamadan daha fazla sofraya yemek gelince hamdolsun falan diceğine adam sürekli açık arıyor bu eksik şu yok şundan niye yapmadın bilmem ne annemde zaten omzundan rahatsız kadın evde olanları yapıyor bende isterim bir ton şey yapsın ama bunu yapmış ben o gün sevmesem bile cok güzel olmuş diyorum babam hergün her Allahın günü kadınla böyle konusuyor üzerine bide güzel tek bir sözcük yok oğlum falan diyo anneme gülüyorum gene anlamıyor delirecem kötü düşünceler geçirmek istemiyorum babamdır falan ama bir insan bu kadar öküz olabilir mi ya o senin karın çiçek gibi davranman lazım delirtti beni anlamıyor laftan bomboş konusuyor bir gram saygı yok bişey yok bıktım annem üzülmesin diye o ne derse tam tersini diyorum yazık kadın da hergün acıklama yapmak zorunda kalıyor adama delircem biri bana yardım etsin ne yapmam gerekiyor bu durumda yemek yemek bana zehir oldu resmen...

Güncellemeler:
delirtiyor beni günaha giriyorum kötü kötü düşünmemek lazım babama ters bir laf da demek istemiyorum büyüğüm ama cocuktan farkı yok karşısındaki insan en önemlisi bir bayan ne zaketen bir kez olsun sevindir güzel de ya gözlerim doluyo artık
of

0|1
4|1

En İyi Kız Görüşü

• İste bu yuzden oglum olsn istiyorm
    Annene sen de takma kafana falan diye ne diyim ki artık o babaya da

0|1
    0|0
    • yok annem hicbirşey yok gibi gösteriyor hemen onu bozmamak için birşey demiyorum o yüzden. kötü niyetli değil tamamda birazcık insan kibar olmaz mı ya birazcık düşünceli...

• 👍👍👍

En İyi Erkek Görüşü

• '' kendin yap o zaman baba , adam gibi dur yemeğimizi yiyelim beğenmiyorsan kalk git adamın asabını bozma , kulağının arkasına depiği geçiririm bak rahat dur sabrım kalmadı artık , ( o sırada ellerini sıkmış ve işaret parmağını kaldırmış bir ileri bir geri yap , yüzün nefret dolu baksın ve diğer elinde çatal falan olsun ) yeter hergün hergün aynı şeyleri duymaktan bıktım babamsın diye sesimi çıkarmıyorum ama sabrımın sınırlarını zorluyorsun bana istemediğim şeyleri yaptırma. Şimdi kalk bana bir bardak su getir , annemide öp. '' diyebilirsin.

1|1
    0|0
    • kardeş işte oda baba öylede yapılmaz ama anlasın istiyorum ya valla bıktım kadın bir gülsün artık

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok üzüldüm benim babam da öyle elden birşey gelmiyor😞

0|1
    0|0
    • delirtiyor beni günaha giriyorum kötü kötü düşünmemek lazım babama ters bir laf da demek istemiyorum büyüğüm ama cocuktan farkı yok karşısındaki insan en önemlisi bir bayan ne zaketen bir kez olsun sevindir güzel de ya gözlerim doluyo artık

• Malatyalimizin

0|1
    0|0
  • Ben de yasadığım icin biliyorum berbat bir durum

0|1
    0|0
    • delirtiyor beni günaha giriyorum kötü kötü düşünmemek lazım babama ters bir laf da demek istemiyorum büyüğüm ama cocuktan farkı yok karşısındaki insan en önemlisi bir bayan ne zaketen bir kez olsun sevindir güzel de ya gözlerim doluyo artık

• Aynısı kesin bir eksik buluyor neden tuzu az neden ekşi neden sulu vs vs bıktırdı cidden bir sey de diyemiyorum hemen tersliyo ama ben yine de annemi koruyorum ne olursa olsun surekli elestirmeye hakki yok

• valla yarında yapsın dicem baba artık zehir ediyosun iftar sofrasını valla herşeyde acık arauıp durma

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...