Annem nişan attığım için bana çok kızgın napsam aramız düzelmiyor?

İlişkim başlarda mükemmeldi. Ama eski nişanlım güzel bir işe geçince aniden kendini beğenmiş pisliğin tekine dönüştü. Durmadan kendini beğenmişlik taslamalar, beni takmamalar, yalan söylemeler en sonda beni aldatmaya varınca bende attım nişanı. Ama annem durmadan erkek adam yapar, işi başından aşkın çoçuğun seninle nasıl ilgilensin, sende çoçuk nefes alsa trip attın, bıktırdın tabi kendinden deyip duruyor. Napıcağımı bilmiyorum...

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• annen öyle diyorsa haklıdır kadın yalan söyleycek hali yok, annenin dediklerine göre asıl kendini beğenmiş biri varsa o da sensin.

0|0
    0|0
    • Ne demek ya annen haklidir.. kizi aldatmis nisanlisi. Ne diyon sen kardeees

• @BokatasatmasıcraR aman ne kapak oldu ne kapak oldu şöyle bozuldum rezil oldum sende yüceldin yükseldikçe yükseldin.. iyi akşamlar efenim farklı düşünmek farklılıktır her zaman.. unutmayın bu sitede herkes doğruları yazmaz doğruları yazanlarda genelde taşlanır.. başınıza geldiğinde anlarsınız.

• Evet tipki dogrulari yazdigimda senin bana uyguladigin gibi.. amacim rezil etmek , imada bulunmak filan olsaydi dusuncelerimi direk degil dolayli yollarla kendime has gorus belirttigimde soylerdim. Dolayli anlatimi hic sevmem. Burdan yargilara varip yargilamak herzaman kolaydir. Onemli olan anlamaya calismak empati yapabilmektir. Diyosun ya farkli dusunmek farkliliktir die, sirf farkli dusundugunu göstermek icin aldatilan bir bayani haksiz buluyosun.. Farkli düsündugünü düsünmek farklilik degil bilincsizliktir bence. Asil farkli olan dusüncesini ozgurce soyliyebilmek , haklarini savunabilmektir..

En İyi Kız Görüşü

• erkek adam yapar^^
    ben yerinde olsam annemi bu sözden sonra kaale bile almam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Cok istiyor anan nisanlansaymis? bir insan kizina bu yapildigi halde hala o nu savunur mu? ne insanlar var ya
    tamka konusur konusur gecer.
    istemedigin insanla yuva mi kurulur?
    herhalde annen cocugun isinde maasinda gozu niye bubkadar usteliyorsun bana yanlisi oldu bende bitirdim de, detaya girmeye bile gerek yok

0|1
    0|0
  • Senin annen gün içinde uyuşturucu falan mi kullanıyor?
    Sen en doğrusunu yapmışsın. Annen istediği kadar kızsın onunla kötü bir hayatı paylaşacak olan sendin ve sen bunun önüne geçtin ki mantıklı bir karar.
    Bırak annen farketsin hatasını, sen kendini paralama

0|0
    0|0
  • boşver be kızım namus torba degil demen lazım bu gün birlikte değiliz ama bunları yapıyo annenin yanına bir çocukla gelseydin annen ne yapcaktı

0|0
    0|0
  • ilişkilerde bir başkasının ya da bu şekilde ailenin ( buna benzer olaylarda) karışması çok kötü. anneni bir şekilde dinleme o ilişkiyi en iyi bilip yaşayan sensin.

0|0
    0|0
  • bıktırmısta olabilirsin bilemeyiz

0|0
    0|0
  • yazık sana

0|0
    0|0
  • öncelikle tebrik ederim doğru olanı yapmıssn annen konusada sen onun kızısın zamanla düzelecektır sonsuza kadar boyle aranız bozuk olcak degil zamanla kendiliğinden düzelir onun için önemli olan senin mutluluğun

0|0
    0|0
  • Aldattığını biliyor mu?

0|0
    0|0
  • Senin hayatim kizim annsn bu yüzden sana kizamnz

0|0
    0|0
  • annen haklı.

0|0
    0|0
  • yenı biriyle nısanlan

0|0
    0|0
  • birşey yaşamışmıydın peki.

0|0
    0|0
  • seni başkasiyla aldatmasina annen olabilirmi diyor.. annenide baban aldatmiş vakti zamaninda o zaman.. dogru olani yapmişsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçmalamasın annen. Ne demek erkek adam yapar. Bu Nasıl midesizlik? Çok iyi yapmışsın sakın vazgeçme kararından

0|0
    0|0
  • O ne ya.. Annenin senin arkanda durması gerekirken aldatılan taraf sen olmana rağmen nie uğraşıyosunki bırak kendi hatasını anlıycaktır.

0|0
    0|0
  • sen iyi yapmissin erkek adam olsa aldatmaz. adam olsa sevdigine kiyamaz. baska insan mi yok hava atacak nisanlisina bulmus

0|0
    0|0
Yükleniyor...