Bu ülkenin hâli ne olacak?

Son zamanlarda ne kadar çok duyar olduk bu soruyu..
Yazıklar olsun bizi bu hâle getirenlere.
Yazıklar olsun teröre çanak tutanlara.
Yazıklar olsun bundan faydalanmaya çalışanlara.
Başın sağ olsun güzel ülkem, hepimizin başı sağ olsun..

Bu ülkenin hâli ne olacak?

1|2
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Başımız sağolsun.

İbn - i Sina'nın;
    "Hiç kimse; duymak istemeyenler kadar sağır,
    görmek istemeyenler kadar kör olamaz." sözü,
    günümüzün toplumu için söylenmiş adeta...

Toplum olarak durumumuz bundan ibaret.
    Körler ve sağırlar, birbirlerini ağırladıkları sürece,
    ateş düştüğü yeri yakar, burnumuz b*ktan çıkmaz.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Celladına oy vermiş halk ölümü tercih etmiş demektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İşte Wilson planına doğru tam gaz gidiyoruz.. Tarikat ve cemaat ucubeleri Yahudinin emrinde istenilen yere getirdi memleketi.. Rockafeller denilen siyonist köpeği ''Atatürk planlarımızı 100 yıl geri attı zamanı gelince hesap sorulacak.''dedi mi?*Evet dedi yakın zamanda işte o düğmeye bastık sözünün açılımı idi.

1|3
    0|0
    • Mok yoluna gidiyoruz kısacası..

• Maalesef beyni bacak arasına immiş din ucubeleri kandırılmaya ve güdülmeye en müsait kesim.. Siyonist de bunu çok iyi uyguluyor... Tv lerde hiç bir ulema çıkıp peygamberin sarayı yoktu, hasır üstünde uyurdu ve gösterişe asla yanaşmazdı demiyor.

• olur mu ya onlar bir hurma ile sahurunu yapan peygamberin ümmeti ama sorsan altın bardaklarda saraylarda iftar açar oruç tutarlar ayıp öyle demeyin günaha girersiniz :D

• 36 yaşındayım. Bu zamana kadar, son zamanlarda olduğu kadar vatandaş olarak kutuplaştığımız ya da kutuplaştırıldığımız ve kitleler halinde öldüğümüz başka bir zaman dilimini hatırlamıyorum! Bazı şeyler daha kötüye gider ama iyiye gitmez. Korkarım bu daha iyi günlerimiz.

1|0
    0|0
    • Lanet olsun gerçekten. İyice batıyoruz, bataklık adeta..

• Öyle bir planımda var ama bırakmak da gelmiyor içimden..

• Bırakmayıp ne yapacaksın? 3 ayrı ülkede 7 sene yaşamış ve toplamda 15 ülke gezmiş biri olarak yazıyorum sana bu yorumu! İmkanın varsa git ve ardına bile bakma...

• Hali tam olarak bu :

http://i.hizliresim.com/EJWE19.jpg

2|0
    0|0
  • Hep diyoruz Terörü lanetliyoruz
    Lanetlemekten başkada elimizden bişi gelmiyor

1|0
    0|0
  • Ne gariptir ki patlama olduğunda mecliste danıştay kanunu onaylanmış.

2|0
    0|0
  • İyi olur inşallah

1|0
    0|0
  • Türkiye güzel halkı dandik.

1|0
    0|0
  • Gitmeden düzelmez

1|0
    0|0
  • Bizi bu hale getiren gene bizim içimizde çatlak seslere ne kadar tolerans gosterirsek o kadar darbe alıyoruz içimizdeki bütün çatlak sesleri susturmak gerekli

1|0
    0|0
  • Bu ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenlere cevaben.
    Biz ara sıra bırbırımıze kızarız , hatta bazılarımız bunu gurur meselesi yapsa da biz ayrılmaz bır butunuz ve siz avucunuzu yalarsınız. Bu ulkeyı türküyle-kürdüyle kimseye yedirtmedik, yedirtmeyeceğiz

1|0
    0|0
  • Bu ülkenin başındakine oy verenler bizden kalabalık olduğu için demokraside çare tükeniyor, koyunun oyuyla benimki bir maalesef. O yüzden takılmıyorum patlamalara falan, patlarsa ölürüz napalım.

0|0
    0|0
    • Bazen müstehak diyesim geliyor sonra kendime çok kızıyorum ya..

• Benim yukarıdakiyle aram oek iyi değil ama baya baya dua ediyorum. Üstelik bencilce değil, herkesin can sağlığı için açıyorum ellerimi.
      Neyse Allah sonumuzu hayır etsin, iyi akşamlar.

• Ah aynı ben.. İyi akşamlar.. :)

• insan gibi yaşamak varken kanı bozuk şerefsizler yüzünden

0|1
    0|0
  • daha 1 ay önce atatürk havalimanında çalısıydm :( kader kısmet Allaha ölen şehtlermzn ailelerine sabır versin :(

0|0
    0|0
    • Cidden mi.. Çok zor çok.. :(

• evet knk dayımın oğluda orda çalısıyr bir hafta gece gidiyr bir hafta gündüz gidiyr teknisyen kendisi bu hafta gündzmus iştee :(

• Ülkenin hali Suriye olacak. Suriyeleşicez.

0|0
    0|0
    • Bizi kimse almaz tabii öyle bir fark var..
      Hoş biz kaçmayız onlar gibi!!!

• E biz bişey olunca mı hatırlayacaz terörü, vatanseverliği düne kadar herkes dalgasındaydı

0|0
    0|0
    • Üzerime alınmadım ben.. Ama genelde kötü olaylarda çıkıyor milliyetçilik haklısın..

Kızlar Ne Diyor 10

• Kınamak, lanetlemek dışında elimizden bir şey gelmediği için çok üzgünüm. Emeği geçen herkesi Allah kahretsin.

Başımız sağolsun.

1|0
    0|0
  • hervyer mezarlık olacak
    kimse cenaze namazından evine gidemez olacak
    ya da robotlaşmış insancıklar olacağız
    vurdum duymaz sörvivır izleyip mesaj atmanın yollarını düşüneceğiz
    tek derdimiz de bu olacak filan

1|0
    0|0
  • Hâli hâl değil valla

1|0
    0|0
  • Dostlar sağ olsun

1|0
    0|0
  • Herkes kendini kurtarmaya bakacak artık

1|0
    0|0
  • Ne varya ülkenin halinde herkesin dilinde bu var (!) Hayır birkaç tane soysuz sopsuz haysiyetsiz pislik kopege boyunmu egecegiz ! Burası Türkiye Cumhuriyeti. ... Burada oyle yiğitler var ki köpek gibi yalvartirlar onları. Ben ulkemde kendimi guvende hissediyorum askerime polisime devletime güveniyorum

0|0
    0|0
    • Boyun eğmeyeceğiz tabii.
      Ben bulunduğum yerin iki adım ötesinde bomba patlarken.. Güvende hissedemiyorum, kimse kusura bakmasın..

• Doğrudur bişey demiyorum ama bu sadece Turkiyede olmuyor ki...

• ALLAH sonumuzu hayır etsin demekten başka elimden bir şey gelmiyor...

1|0
    0|0
  • Annemle babam halamı karşılamak için hava alanına gittiler sanıyordum. Haberi alınca acıyı iliklerime kadar hissettim. İnsan başına gelince anlıyor... Ne diyeyim bilemiyorum...

0|0
    0|0
    • Okurken benim bile tüylerim diken diken oldu yahu.. Sağlıklılar değil mi?

• Oh.. İyi bari.. Sevindim kardeşim adına..

• Teşekkür ederim

• soyları tükenir inşallah

0|0
    0|0
  • Uzuluyorum gercekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...