Bana musallat mi oldular?

Ben Telekinezi ile 2 senedir çalişiyorum hep yapmak istemişimdir ama yapamiyorum sonra inancim giti yalan bunlar zaman kaybi deyip kizdim kendime biraktim sonra işte hayatim yine eskisi gibi sesiz. Telefonla odamda takiliyordum kapi kilitliydi kilit de ustundeydi sonra baktim kilit acayip oynamaya başladi yani sağa sola dönuyordu onceden sabit duruyordu cinler hakinda bilgi sayibi olduğum için birden irkildim kalktim yatağimdan yatakta oturuyordum yani korkmaya başladim dedim saçmalama kendime dedim kesin dişardan biri kapiyi itmiştir ondan oldu kesin dedim sonra telefona baktim ama hala korkuyordum korkmuyormuş gibi davrandim sonra benim kuçuk bir bebek kardeşim var benim odamda yatiyor çunku ben yanliz yatmak istemiyorum geceleri çunku şizofrene bağliyorum ve sesler duyuyorum ama aileme söylemedim bir kere söyledim şaka yapiyorum sandilar bende geceleri sıkıliyorum deyip kardeşimi yanima aldim şimdi onun kuçuk bebek yataği böyle birden sanki biri yatağa tekme atmiş gibi bir ses çikti hani ortada sebep yok yani ustune bişi duşmedi oyle aniden bir ses çikti bende korktum dedim çikiyim çunku yoksa burda ölucem ama kapi ve benim yatağim arasinda bir ayna var yani ben aynalara bakmaktan korkuyorum çinkin felan olduğum için değil kendimi tatli buluyorum😀 sjskd şimdi bende yerde surukleyet çiktim oğlum bildiğin piskopata bağladim sonra kapiyi açtim ailem salondaydilar salon tam benim odamin karşisinda bende böyle kimseye bişi fark etirmeden mutfağa gitim dedim kesin hepsi sadece tesaduftu sonra dedim bişi yiyim baktim böyle bir kutuda bişiler var baktim yicek bişi var mı yokmuş bende tam gidiceken birden kutu haraketlendi ha si kt ir kaçtim ama sesiz annem beni deli sanmasin diye sonra buraya yazdim korkumdan biri anlatsin ne bu la hani telekinezi olabilir ama ablama dedim bana dedi ki sana musallat oldular benden uzak dur bide mal gibi siritiyor biri anlatsin ne bu ya?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Okudum ve sana niye musallat olsunlar

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum?

• Şizofren falan değilsindir abartma

• Diyer kiz öyle dedi

En İyi Kız Görüşü

• İstemsizce eşyaları hareket ettiriyorsun sanırım

0|3
    0|0
    • Ama bu fazla istemsizce eşalar bakmiyorum ve konsantre bile olmuyorum sanki bana doğru geliyorlar ama başka bişi olmasin?

• Evet veya bu konulardan etkilenmiş olup sanrılar görüyor olabilirsin. Geçer

• Tamam

Erkekler Ne Diyor 3

• uğraşma uğraşırlar
    felak nas surelerini oku yanına gelemezler

0|0
    0|0
  • Soruyu kaydettim yarın ilk işim okuyup cevaplamak olacaktır
    Söz veriyorum

0|0
    0|0
  • telekinezi disinda ben de boyleydim iyi bilirim o korkuyu cok kotuydu

0|0
    0|0
    • Aynen kalbim durucak gibi aniden haraket ediyor oo may gat gibi😂 ama en kötusu tuvalete ve gece su içiceken kalp krizi gibi çok kötu walla

• bende sadece seninkiler olsaydi keske seninkiler de korkun ama benimki daha korkunctu atlattim ama ugrasmani tavsiye etmem

• Tamam

Kızlar Ne Diyor 1

• çok uzun yazmışın ya

0|0
    0|0
    • Ne olur oku ben onu 3 kere okudum Lutfen?

• Yok şaka yaptim ben şizofren olmam anlaminda hani beni deli hastanesine mi aticaklar?

• olmadı ilaç tedavisi alırsın. deli hastanesi daha ileri vakalar için.

Yükleniyor...