Bir erkeğin dürüst ve samimi olduğunu nasıl anlaşılır?

Bu sitede kısa sürede birçok erkek tanıdım. çoğunluğu abaza olsada aralarında düzgün erkeklerde çıkıyor. Bir adamın düzgün olduğunu ilk yazışmada anlamak mümkün mü? ya da burada sohbet ettiğiniz kişileri hangi kritere göre seçiyorsunuz?

0|2
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette düzgün insan vardır. yok diye bir kaide olmamalı da
    ilk yazısmada anlaman zor olabilir. zaman vermen lazım ama uymadıgında da onu düzgün olmayan ilan etmelisin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• şu an da sohbet ettiğim tek biri var oda yetiyor şans eseri tanıdım ve insan olarak çok özel birii kendini beğenmişlerin tersine karşısındaki her zaman saygı gösteriyor @CansınsBaby. çok özel mesaj atmadim üye olduğumdan beri çünkü genel olarak erkekler burada AbAza insanların on yargıları varken pek konuşkan olunamyor burada gerekte duymuyorm o varken gerçi bu kadar öz eleştiri den sonra ne şekilde hissettigm anlamışsındır ama daha çok mesaj atarken evli veya ilişki içinde olanlara mesaj atıyordum eskiden çünkü adam akıllı sohbet edebilyorum onlarla

1|0
    0|0
  • Sen bu sitede Takıldın kaldın. Bu sitenin diğer Arkadaşlık Sohbet sitelerinden hiç bir farkı yok. Tamam Dürüst insanlar tabiki her yerde olabilir ama bu siteyi gözünde bu kadar büyütme. Gerçek hayata dön demiştim Sana öğlen hatırlıyosan. istersen bir önceki sorundaki cevaplara bakabilirsin. birini engellemissin gitmiş ona üzülüyosun yok ilk konuşmada nasıl biri olduğunu anlayabilirmiyim. Bunlar basit ve sıradan şeyler. Adı üstünde Sanal Alem. Batman in uçması Örümcek adamın her yere tırmanmasi Cinderella nin kul Kedisi ne dönüşmesi gibi. ismi üstünde SANAL GERÇEK OLMAYANDIR.

1|0
    0|0
  • İşin En Komiğide Hem Kız Hem Erkek Profilleri Olanların Milleti Sahte Diye Eleştirmeleri..

1|0
    0|0
  • konuşa konuşa anlayabilirisin, insan komplike bir canlıdır tam bir fikre vardım dersin bir bakarsın başka yönü çıkar... uzun vade, olaylara verdiği tepki ve tutumlarıyla anlayabilirsin

1|0
    0|0
  • Anlarsın diye düşünüyorum. Çünkü üslup önemli. Adamın kendine has bir üslubu varsa tadından yenmez. Otur, konuş sabahlara kadar. :)

1|0
    0|0
  • Aylar sonra sahte oldugunu ogrendiklerim bile oldu. birkac muhabbetle asla ogrenilmez malesef

1|0
    0|0
  • ilk yazışmada anlayabileceğini sanmıyorum. biraz konuşma ve sadece konuşarak da değil imkan varsa yaşayarak verdiği sözlerden ve kişiliğinden anlaşılabilir.

1|0
    0|0
  • @Aslındayokuz konuşmaya Merhaba güzel bayan evlimisiniz diye başlamıyorsa iyidir değil mi ljflkwjteljkhjljp

1|0
    0|0
  • Güvenme buradan kimseye.

1|0
    0|0
  • çok mümkün olmaya bilir

1|0
    0|0
  • Bazı şeylerden vazgeçmek lazım, tanımaya çalışmak zaman kaybı, muhataplık yaratacak düzeyde bir gerçekliği varsa zaten ortaya çıkıyo zamanla.

Bukowski'yi gördüm de geldim :)

1|0
    0|0
  • açık kızlarla konuşmam mesela kriterim o.

1|0
    0|0
  • Anlayamazsın. İnsanlar bukallemun gibi sürekli renk değiştirir.

1|0
    0|0
  • Mumkun degil

1|0
    0|0
  • En büyük etkn olgunlugundan

1|0
    0|0
  • arkasşlarına sor anında anlarsın

1|0
    0|0
  • Mümkündür tabi güveni verebilmek lazım

1|0
    0|0
  • Tanimadan cok zor

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Hissedersin.

1|0
    0|0
  • İlerledikçe anlaşılıyo

1|0
    0|0
  • Burdan Kimseyle Tanışmak İstemem. Gereği Yok Diye Düşünüyorum. Kimin Ne Olduğunu Bilemeyiz. Sadece Soru Sorar, Cevap Verir, Yanlış Yapanlara Dini Bir Şekilde Müslümanlık Görevimi Yerine Getiririm. Gerisi Beni İlgilendirmez..

1|0
    0|0
  • Seçim yapmıyorum umrumda değil hiçbiri maksat kafa dağıtmak.

1|0
    0|0
    • İyi insanlara haksızlık etmek istemiyorum :)

• Yanına gelmek istedi? Anlıyorum seni. Muhattap olma kimseyle.

• engelledim.

• hepsi abaza

1|0
    0|0
  • Maskesi yapışmışsa çözmek zor. en güzeli sohbet etmemek ~

1|0
    0|0
  • Hiçbiri öyle olmadığı için bişi demicem

1|0
    0|0
Yükleniyor...