Irkçılık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben, bize zarar vermeyen her millet iyidir diye düşünüyorum. Babam çok ırkçı, Türkler dışında kimseyi sevmez. İngiliz, bilmem ne dahil. O adam İngiliz olmayı kendisi seçmedi, biz de Türk olmayi secmedik. Neden seçtiğimiz/yaptığımız bir şey ile övünmek varken bununla övünüyoruz? Sonuçta hükümetler arasında olan bir şey. Tüm halk aynı gibi davranıyor. Sonra biz Türkleri başımızdaki yüzünden kötülediklerinde, ya da dinimiz yüzünden hepimize terörist dediklerine kızıyoruz. 7 milyarlık Dünyada tek 80 milyon iyi de geri kalanın hepsi suçlu mu? Ve zorla bana kabul ettirmeye çalışıyor. Yok silah yardımı bilmem ne. Senin benim gibi insanlar mi yapıyor bunu, biz yapıyor muyuz da orada herkes yapsın? Bana da surekli Turk damat bilmem ne diyor, çocuk "kırma" olamazmıs, sanki herkes saf Türk bu dünyada, öyle olduğumuzu sanıyor. Sizce?

• Irkçıyım, en üstün benim milletimdir.
    12% (3)39% (7)23% (10)Oy Ver
  • Benim milletime zarar vermediği takdirde herkes iyidir.
    88% (22)61% (11)77% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Irkçılık osmanlıda olmayan şeydi. O fransızlardan gelen zihinsel bir hastalıktır. Misalen ben Kürdüm ama yüzde kaç? Anneannem arap. İran'dan gelmişiz dedem üç yaşındayken eee iran'dan geldiğimize göre muhtemelen farisi acemi peştunvs karışmamış mı? Babana de ki genetik testi yapalım hangi boydan daha fazla var de bakalım yanaşıyor mu iyi akşamlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Her şeyin aşırısı zararlıdır. Irkçılıktan ne anladığına bağlı. Atatürk milliyetçiliği mi yoksa Hitler milliyetçiliği mi

0|0
    0|0
  • "Mü'min, mü'minin kardeşidir."

Milleti ne olursa olsun, Allah'a inandığı cihette kardeşimdir..

Milleti Türk bile olsa, Allah'a inanmıyorsa, düşmanımdır!

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Zaten ırkçılar ve yobazlar yüzünden bu dünyada bu kadar çatışma çıkıyor. Dinci kelle kesen kesime burada bile rastlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bizim zararımızı düşünmeyen başka millet mi varmış? Ayrıca Kuran'da Türkler kadar övgüyle bahsedilen başka ırk göremezsin. Eskiden İsrailoğulları'da öyleymiş ancak onlardan alınmış bu.

0|0
    0|0
  • yaşasın ırkımın turan ülküsü.. bozkurtlar ulusun tanrı türkü korusun

0|1
    0|0
  • Irkcılığı onaylamıyorum

0|0
    0|0
  • Hayatta 2 şeyden nefret ederim :
    1) Irkçılıktan

2) Zencilerden

0|0
    0|0
  • iki seçenekte de ırkçılık buram buram kokuyor

0|0
    0|0
    • Hayır, ben normalde bana zarar veren bir insanı da sevmem. Ülkemi ve benim rahatımı bozuyorsa sevmeme hakkım var, bu dünyada her şeyi sevemeyiz. Bahsetmek istediğimi anlamamış olmalısın.

• Bana zararı olmayan herkes iyidir demen farklı birşey.(bu sıradanlıktır)

Ben milletimden (ırkımdan) herhangi bir bireye zarar vermeyen iyidir farklı birşey (bu ırkçılıktır)

ve çevresindeki hiçbir canlıya (hayvan, insan, bitki, doğa vb.) zarar vermeyen iyidir demen farklı birşey. (Işte bu da humanizmdir)

• Irkçıyım ben

0|0
    0|0
  • ırkçılığın düşmanı olduğu öteki ırkçılıktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kahrolsun faşizm 😌

0|0
    0|0
  • Irkçılık yapanları cahil buluyorum.

0|0
    0|0
  • Iki şık da ırkçılık içeriyor yalnız

0|0
    0|0
    • Hayır, ben dedim ki: Normal bir insan dahi bana zarar verse sevmem. Sevmemek ayrı bir şey, saygı duymamak ayrı.

• Irkçıyım

0|0
    0|0
    • Ülkeme zarar verenleri ben de sevmem, ama tüm dünyaya karşı olmaktan bahsediyorum.

• Düşman değilim tabiki kimseye

• Irkçıyım.

0|0
    0|0
    • Neden? Not: Dediğim gibi ülkeme zarar vereni ben de sevmem. Ben tüm dünyaya karsi olmaktan bahsediyorum.

• Kendisi seçmiyor ama, içlerinde gayet zeki, kültürlü, bize saygi duyan insanlar da var. Sen Türk olmayi kendin mi seçtin?

• İşte herkese nasip olmuyor.

• Irkçı değilim. Türklere yamuk yapanı da affetmem ama.

0|0
    0|0
  • Istisnalar disinda kimin nereli olduguyla ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • siyah ya da beyaz olmanin bir onemi yok iyi ya da kotu insan vardir

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum ve bu yüzden benimle cok tartışıyor. Adam/kadın sanki hata yaptı yahu başka milletten olmak ile.. Biz Türkler olarak hepimiz harikayiz sanki de.

Yükleniyor...