Cocuklugunuzdan hatirladiginiz anilariniz var mi?

Ben kucukken bizim bir tavukla onun daha yeni doğurduğu bir civcivi vardı. Sonra ben tavugu kovalayip civcivin uzerine oturmustum. Annesi oturunca bişey olmuyo ben oturunca ne olcak diye :/ sizin de var mi?

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kucukken civcivi annesinin yaninda seviyodum baktim annesi bana kabarip geliyodu nasil birakip kactim bilmiyorum :)

1|0
    0|0
    • Ahahahah o da güzelmiş :)

• Evet

• Basin sagolsun :(

En İyi Kız Görüşü

• Küçükken göbek deliğimizden nefes alıyoruz sanıyordum bir keresinde bakalim ölecek miyim diye bantlamıştım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 12

• Aaa bu çok guzel mis ya 😅😅😅

1|0
    0|0
  • Çok var. Bisikletten düşüşümü hiç bir zaman unutmadım her aklıma geldiğinde aynı acıyı kokuyu tekrar hissediyorum bu yüzdendirki üzerinden 9 sene geçmesine rağmen unutamadım. Bide 5 yaşındayken çok sevdiğim bir bebeğim vardı onu kaybetmiştim heryerde aradım ama bulamamıştım. Çok üzülmüştüm.

1|0
    0|0
  • Hep uyurmuşum anım yok fazla. :'(

1|0
    0|0
  • bir kere kardeşim beni sinirlendirdi daha 5 yaşındayım annem o ara ütü yapıyordu almışım ütüyü kızın yüzüne bastırmışım garibim 3 gün salçayla gezmiş 😂😂

1|0
    0|0
  • Balıkları sudan cıkarıp yere atıyodm hayvan cırpınıyorms bn dans ediyo sanıyodm 😂😂😂 kendinden gecince tekrar suya atıyodm hayvanı

1|0
    0|0
  • annem bazen beni dövmeye çalışırdı ben de salona kaçardım salonda masa vardı onun çevresinde döner dururduk beni bitürlü yakalayamazdı :D :D

1|0
    0|0
  • civcive ben otursam neyse civciv bana oturmaya çalışıyodu, kovalıyodu falan :/
    çok zor bir çocukluk geçirdim :D

1|0
    0|0
  • Solucanları şırıngayla şişirirdim

1|0
    0|0
  • Tavuklar doğurmuyor kanks

1|0
    0|0
  • Varr

1|0
    0|0
  • Şey bikeresinde ben inek boku yemiştim dslkfseğewpkdskapsojfdsafş

1|0
    0|0
  • Benimde kardeşim yumurtadan tavuk cikaricam diye yumurtanın ustune oturmuştu 😂😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...