İzmir karabaglar halk egitim merkezi?

Izmirliler acil bakabilir mi? Karabaglar halk egitim merkezi nerde kaliyor tam olarak ya. Bornova tarafnda oturuyorum ben yarin oraya gitmem gerekiyor yakininda su var ya da suraya gidiyo gibi diyebilceginiz bir sey varmi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Araba ile anlatayım... Ucyola geldikten sonra duz devam et ilk ışıklardan sola don sonra dumduz devam et. Ortada leylek heykeli goreceksin dönemeç. Ordan kuzey batiya dogru capraz yola gir. Yani tam karsin degil bir solundaki yer. Oradan hicbir yere sapmadan git. Saginda konyalıyi gorunce kime sorsan soyler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tam olarak yesilyurt devlet hastanesini gec balcova yonune dogru devam et sagda konyali var onun sokagina gir asagida

0|0
    0|0
    • Hastanenin onunden mi gecicem peki

• O halde yapacagin sey şu alsancak yonunden ikicesmelikten cik ucyola gel ordan devam et tabelalari izle hastane yesilyurt yonune don devlet hastanesi yonune yani hastaneye gel ordan kime sorsan sana yardimci olurlar akevler yoluna girecegini soyle konyaliyi aradigini soyle ya da halk egitimi

• Tesekkur ederim bu sekilde gidicem artik bakalim

• üçyol metroda in üçyol gaziemir dolmuşlarına bin dolmuşcuya söyle halk eğitimde indir diye beni indirir yakınında postahane var

0|0
    0|0
    • Arabayla gidicem

• Arabayla gidiceksen karabağlar yoluna çık yeşildereden gelip yukarı kavşaktan karabağlar yoluna gir ordan dümdüz ilerle ilerde bankalar sokağı var orda sor sana gösterirler tarif ederler

• Peki tesekkurler

• google amcaya sorsan daha yardımcı olmazmı?

0|0
    0|0
    • Sordum ama olamadi yani haritadan falan baktim anlayamadim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...