Sakarya Zonguldak Bartın Sinop Ordu Samsun Giresun Trabzon ve Rize de Oturanlar Burda mı?

Yol Tarifi Almam Gerekiyor

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakarya'dan Rize'ye ulaşmaya çalışıyorsun sanırım ama, tüm kentlerden teker teker yorum almak işi daha da karıştırmaz mı?

0|1
    0|0
    • En azından Karadenize sahil şeridinden gitmiş olan kişiler vardır diye düşündüm

• Anladım. Umarım şahsi araçlarıyla gitmiş birine denk gelebilirsin, otobüsler hala iç yolları kullanıyor çünkü.

• Haklısın iç hatlarda yolcu alıp yolcu indiriyorlar. o yoluj avantajı düz olmasi. sahil şeridini bulursam Rizeyi de bulurum. Herşey kısmet iste

• Tatil için mi?

0|1
    0|0
    • Tatil değil de Kız arkadaşım ile 4 yıl önce ayrılmıştık o da uni 3. sınıfı bitirdi.4 yıldır hiç görmedim son kez yanına gidip en azından Hakkını Helal Et diyeceğim Allah kısmet ederse tabi. Sahil şeridinden gitme sebebim onu en. son görmeye gittiğimde 2011 yılında o yolu kullanmıştım ama gece yolculuguydu guzergahlari tam ezberleyemedim. Ona gittiğim yollardan son kez yine gitmek istiyorum

• İyi yolculuklar.

• Teşekkür ederim Abicim. Perşembe günü çıkmayi düşünüyorum Allah izin verirse.

• 2 senedir Zonguldak'ta üniversite okuyorum. Ne kadar yardımcı olabilirim bilemedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...