Şu çarşaf hala var mı ya?

2 hafta sonra düğünüm var eşimin ailesinden biri gerdek gecesi kapıda bekleyip çarşafa bakıcakmış eşime istemediğimi söyledim oda adet yapılması gerekiyo dedi kendimi çok kötü hissediyorum ne ailemde ne bir tanıdığımızda böyle birşey duymadım ailemede söyleyemedim mutluluğumuz bozulmasın die ama çok darlıyolar ne yapmalıyım yardım edin

0|0
25|37

En İyi Erkek Görüşü

• koca mı kalmadı ya nasıl erkek o öyle benden böyle bişey istesinler evi yıkarım başlarına sorusunu dahi soramazlar

8|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam kabul etmem. Ne dine ne ahlaka uygun. Belki de hayatının en özel gecesini kapıda biri beklerken mi yaşayacaksın bir de çarşafa geçecek kadar kanar mı telaşı var tabi. Rezaletten başka bir şey değil. Yatak odası eşler arasında mahremdir. Senin bekaretin de namusun da kocanı ilgilendirir elaleme ne.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Sonuna kadar haklısın kardeşim. Ama öncelikle eşin olacak arkadaşın buna karşı çıkması lazım. Sende tepkini koy benim öz annem babam bakmadıktan sonra benim özelimden kimene diye. Şimdiden ezdirme kendini. Mutluluklar dilerim.

2|0
    0|0
    • Kardeşim senin soruya yorum attım. Sitede yeniyim mesaj atmayı bilmiyorm sen bana mesaj atsana

• ben duydum çok ikel bir davranış ya bakire olsan da olmasan da neee öyle kan bekliyorsun... çok matah bişi.

1|0
    0|0
  • Yok daha neler

2|0
    0|0
  • Varsa saçmalık olur

2|0
    0|0
  • Hristiyanlar o çarşafı giymekten rahatsız değil ama cici kız biraz kitap okuyun mk.

0|0
    0|0
  • adet diye seni rencide edicek şeyi yapmak zorunda değilsin bence. eşin olacak kişinin bunu anlayışla karşılaması lazım

0|0
    0|0
  • düğün iptal ayrılık kaçınılmaz bence...
    aklı olan karakteri olan dirayetli hatun bunu yapar.
    çarşaf rezilliğini yaşatmaya çalışan tiksinç reziller artık gebermeli

0|0
    0|0
  • Bunu senin degil esinin soylemesi lazim ailesine hangi cagda yasiyoz diye esin soylemiyosa sana guvenmiyo demektir veya bakire degilsende bunu evlenecegin insanin bilmesini sagla bence fazla ilerlemeden ayrilin sonun pek hayirli degil gibi ya da gerdek gecesi esinin burnunun ustune çak bitane kanat aha sana kan de demokraside çare tukenmez

0|0
    0|0
  • Ayrılma sebebi bu. Sana eşya muamelesi yapıyorlar, daha fazla aşağılayamazlardı.

Evlendiğin herif de ailesine sesini çıkaramayan zavallının teki, muhtemelen hayatın onun ailesi tarafından psikolojik zorbalığa uğrayarak geçecek ve o asla seni koruyamayacak.

0|0
    0|0
  • şaka mısınız siz. e içeri girsin, takıldığınız konularda yardımcı olsun bide

0|0
    0|0
  • bir filmde mi dizide mi ne görmüştüm sanırım. Erkek kadına elini bile sürmemişti o gece. Kadında laf olmasın diye elini kesmişti çarşafa kan bulaşsın diye.

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Sen de bir sorun yoksa o bir adet haline getirilmiş durumdur. Sıkıntı olmaz kardeşim.

0|1
    0|0
  • köylü adetleri onlaramı kalmis çarşafa odaya bakmak insanların özeline mudahale bu evleniceğin kişi sülalesiyle bir koloni kurmuş yarın donunada bakarlar şaçma sapan insanlar

0|0
    0|0
  • hala varmiymis o

0|0
    0|0
  • ne guzel kanli kanli bir gecee...
    #kan

0|0
    0|0
  • yokturrr

0|0
    0|0
  • bence eşinin bunu görmesi yeterli sülalesi görüpte ne yapacak sankı ya eşinin izin vermemesi lazım iş eşinde biter.

0|0
    0|0
  • Bak en kotu bir tarafınızı kesıp kanlı çarşafı ver ne dıyım sana yıne yapın en azından utangaçlığı kurnazlıkla bertaraf edersın

0|0
    0|0
    • Bakireyim ztn ama çok aşağılayıcı birşey

• Değil ole dusunme adet örf, gelenek sen istesen de ıstemesende olacak. Oğlandan ne istediniz olmazssa olmazınız neydı? Altın vs?

• Böyle bir şeye hayatta izin vermem lan bu ne !

0|0
    0|0
  • kaçıncı yüzyıldayız lan ne zamanın adeti taa bu :D

0|0
    0|0
  • blood and love

0|0
    0|0
  • Nedesembilemedimm

0|0
    0|0
  • Kardeşim böyle birşeyde sen çözüm bulamiyorsun biz nasıl yardimci olalım..

0|0
    0|0
  • tavuk kanı sür çarşafa

0|0
    0|0
  • bakıreysen sorun yok bakıre değilsen ayvayı yedın

0|0
    0|0
  • Sacmaaa

0|0
    0|0
  • bakire değil misin ki

0|0
    0|0
  • Kendinden korkun yoksa bence sorun olmamalo

0|0
    0|0
  • Bakire değil misin

0|0
    0|0
    • Bakireyim ama benim özelim olduğunu düşünüyorum

• Domates suyu dökersin çarşafa:D niye öyle saçma sapan biriyle evleniyorsun ki

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 24

• Bu zaman da kaldı mı öyle şeyler ne saçma eşin zaten bilecek senin bakire olup olmadığını böyle bir bağnazlık olmaz

2|0
    0|0
  • Bu çok eskide kaldı 😄 kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz

2|0
    0|0
  • saçmalık

1|0
    0|0
    • Ayn öyle olduğunu düşünüyorum

• Oha bu ne kadar aşağılayıcı bir şey ya

3|0
    0|0
  • Çok ilkel bir davranış. Böyle şeylerin hala olması bile kötü bir durum.

3|0
    0|0
  • Bunu nişanlınla konuşmalısın ve ikna olmuyorsa, onunla evlenme konusunu bir kez daha gözden geçirmelisin, zira çok onur ve gurur kırızı bir durum.
    Ayrıca bakire dahi olsan kanaman olmayabiliyor, bu durumda ne olacak, çarşafı eline verip seni baba evine mi gönderecekler?

0|0
    0|0
  • O ne be

1|0
    0|0
  • Oldu olacak odanıza girip izlesinler, ne dersin? Ne zaman bu kadar pısırık olmaktan vazgeçeceksiniz?

1|0
    0|1
  • bu ne sacmalik ya saka mi sinirlerim bozuldu

1|0
    0|0
  • 21. yüzyıldayız hala abuk sabuk şeyler var. istemiyorsan söyle yapmam seninle dokunamazsın o zaman bana de. kıvrım kıvram kıvrandır. sonra çekinme hem ailene de söyle onlar hala senin ailen.

0|0
    0|0
  • Nolcak bakire deilmusn

0|1
    0|0
    • Bakireyim ama benim özelim olduğunu düşünüyorum

• Annesi bile görmemeli ben onunla evlenmiyorum eşimle benim aramda böyle bir adet olmaz çok aşşağılayıcı umarım yaşamazsınız

• Senin bence baska bir sorunun var ama nese

• Öh yani o ne be

0|0
    0|0
  • Boyle adet mi olurmus?

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • ayrıl. bunlar şimdiden böyleyse ilerde beter olursun daha fazla.. hayatın kararın

0|0
    0|0
  • Eşin bu duruma el koymalı.

0|0
    0|0
  • gayet gereksiz bence kocan görse yeter

0|0
    0|0
  • İstemedigini soyle rica eder gibi konusma kesin konuş bunlar adet degil kadini asagilamaktir

0|0
    0|0
  • Teknoloji gelişti videoya çekelim onu izlettiririz de

0|0
    0|0
  • Kocana yavaşça dön ve de ki, "O çarşafı popona sokarım."

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • Annene söyle konuşsun o adamın ailesiyle kesinlikle kabul etme bak çok aşağılayıcı bir durum!!

0|0
    0|0
  • Böyle Birşey Haram Senin Mahremin O Ve böyle Bir adet başta Saçmalık daha sonra günah Ve gurur Kırıcı bir durum. Kötü Hissetmekte Haklısın. Sakın gösterme eşine de söyle saçmalamasın ha sizi izlemişler ha Çarşafa Bakmışlar gereksizlik Yapmasın. En Başta Haram olduğunu söyle anlayışla Karşılasın

4|0
    0|0
  • O ne saçma şey be

2|0
    0|0
Yükleniyor...