Türkiye'nin Rusya ve İsrail ile ilişkileri normalleştirmeye başlamasıyla, Atatürk Hava Limanındaki terör olayı bağlantılı mıdır?

Hatta Mısır'la bile sorunlar çözülecek gibi görünüyor. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Bunlar teröristlerin son çırpınışları olabilir mi?

3|4
7|20

En İyi Kız Görüşü

• Rusya ile ilişkisiyle bağlantılı mı bilemem ama bombanın sorumluluğunu Işid'e yükelemeleriyle İsrail ilişkilerine yönelik bir saldırı olabileceğini düşünüyorum.

Brüksel patlamasına benzemesi de biraz manidar. Bir haberden alıntı yapacağım ; ''Cumhurbaşkanı Erdoğan, 4 gün önce yaptığı konuşmada "Brüksel'de veya AB'nin herhangi bir şehrinde bu bombaların patlamaması için hiçbir sebep yok" demişti.'' Misilleme olabileceğini düşünüyorum. Çünkü , önceki patlamalar halka açık meydanlarda yapılırken bu sefer kapalı bir meydanda yapıldı.

Haberin link ; www.haberler.com/.../

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette bağıntılı. Mesela ben olaya şu açıdan bakıyorum :
    Ülkemizce ihraçat ve ithalatımız sarsılmak üzereyken bir anda bu politikalar düzeliyor. Eee rusyayla ilişkiler eskisine dönünce turistler ve dolarlarda ülkeye girecekti ama ne oldu patlama oldu hemde dış hatlarda yani şimdi türistler gelmekten korkacaklar. Turizm mi baltalamakta olabilir amaç.

1|1
    0|0
    • Aynı fikirdeyim

• Güzelim, çözüm süreci öven bizler değildikki :D akplilerdi. Madem Rusyaya ihtiyacın var neden uçağını düşürdün diye sorarlar adama? :D Madem israile ihtiyacın var neden sabah akşam fırçaladın hep? IHH'ye destek oldun hep? :D Sorun MİT'i çalıştıramamk değil, istihbarat yok! ya da kullanılamıyor ya da yararına kullanıyorlar anladın mı? O dediklerinin hiçbir mantıklı dayanağı yok. Madem rusyaya israile ihtiyacın var diplomatik ilişkilerini sağlam tutuarsın oraya buraya gidip aşağılamazsın. şu an bu yaşananlara denilebilecek tek şey; Hükümetin "dönekliği", Türklüğü aşağılamaktan başka bir şey değil.

• @aliatabak121212 Zaten dönekler bunu inkar etmedim ki

Kızlar Ne Diyor 6

• 2|7
    0|0
    • ya hala şu ucube partinin fanatiklerini ciddiye alıp ciddi ciddi cevap mı yazıyorsunuz he he deyip heçin değmez

• Bu iğrenç terör olayı Esad devrilsin diye o teröristlere tırlarla silah yollayan çok muhterem devlet büyüklerimizle, varliğını biçogumuzun yeni duydugu ve turkiyede İstanbul'da da olan cihatci kamplariyla, tum isidcilerin giris cikisina goz yuman ulkemizle, taksimde gay kovalamayi fatihte ışıdçi kovalamaktan muhim sayan polisimizle baglantilidir. Sucu hic baska yerlerde aramayin. Basimizda bunlar oldukca destek verdikce de, gazetecileri boyle bir olaydan sonra cikip anayasa degisikligini tartisiyorsa biz daha cok patlama gorucegiz. Ayrica sehit de bir amac, gaye, dava ugruna olen insanlara denir. Havalimaninda olen insanlar hayatina siradan bir gunmuscesine devam eden zavalli insanlardi. Kendi cikarlari icin siyasilerce beslenen terorislerle savasmak onlarin davasi degildi, olmek de onlari sehit degil kurban yapar. İslamcilarin yeni turkiyesinin kurbani

0|2
    0|0
  • Hayir teror bitmez. Bitmiyor. Bitiremiyorlar.

0|1
    0|0
  • Gerçekten patlamanın zamanlaması çok manidar.. Bağlantılı olabileceğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum 😏

0|1
    0|0
  • Turistler gelsin die yapilan baris sonucu turistler gelmesin die yapilan bir patlamaya sebep oldu. Sonuc. Artik turist gelmeyecek. Ozur dilememizle kaldik. Kucul kuculebilirsen turkiye.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Õzet:
    * İktidar olduk muktedir olamadık terör saldırıları o yüzden oluyor.
    * Muktedir olduk. Sindiremiyorlar saldırılar o yüzden oluyor.
    * Açılımı baltalamak istiyorlar saldırılar o yüzden oluyor.
    * Vura vura yok ediyoruz, bitiyorlar saldırılar o yuzden oluyor.
    * Secim yaklaşıyor saldırılar o yüzden oluyor.
    * Seçimde zayıfladık saldırılar o yüzden oluyor.
    * Seçimden güçlü ve tek çıktık hasetlerinden saldırılar oluyor.
    * Başkanlık sistemine geçmediğimiz için saldırılar oluyor.

Görüldüğü gibi hepsinin sebebi akp ve Erdoğan olduğu gibi sorumluluğu başkasına atanlar da hep onlar.

0|1
    0|0
  • aslında konu hakkında çok şeyler yazılır ancak mualefetın anlamadııgı ve gıc ır zaman anlayamayacagı durum şudur. siyaset problem çözme sanatıdır. bugun rusyaylar didişmek bize hıc bır fayda getırmez. o rusların bıraktıgı parayla ülke şaha kalkıyor keza rusyada iş yapan bir çok firmada bundan nemalanıyor. ruslar kültürlü egıtımlı mıllettır adam sadece özür dileyın dıyor başta rayına sokulması gerekırdı bu işlerde ınatlaşma restleşme anlamsızdır konu ülkelerın menfatıdır . bugun bızımde ucagımız dusurulse bızde beklerız israıl aynısını yaptı bızde bunun mucaelesını vermedıkmi. polıtıkada hersey anlık degısebılır. bunu kine probleme dönüştürmek siyaseten mantık dışıdır.

0|1
    0|0
  • Madem kedi gibi miyavlayacaksin niye aslan gibi kukruyorsun?

2|1
    0|0
  • Acıyorum

0|1
    0|0
  • Tükür tükür yala. Politika
    Doğur doğur ölsün Halk. İstediği kadar bağlı olsun. Bu terörü kabul edilebilir yapmaz.

2|1
    0|0
  • Yurt dışı kapısı bilerek seçilmiş bir yer turizimi baltalamak ilk akla gelen şey.. Ama insanların ölmesi bence herşeyden önemli.. Olmamalıydı engellenmeliydi...

1|1
    0|0
  • Olmaz mı abi yaa... :(
    Hay ben onların bağlarını. . . :@

0|1
    0|0
  • Terör daha yeni başlıyor...

0|1
    0|0
  • İnş..

0|1
    0|0
  • Hem de nasıl

0|1
    0|0
  • Terör saldırısı, Rusya ve İsrail ile çalıştığı normalleşme adımlarını hedef almıştır

0|1
    0|0
  • Tamamen bağlantılı.

0|1
    0|0
  • Dünya düzeni artik sahtekar devletlerin terörü oyuncak olarak sahaya sürmesi ile sahne aliyor.

0|1
    0|0
  • Mısır ile zor

0|1
    0|0
  • Bağlantılı değil bence bu en az 1 ay boyunca planlanmış bir durum

1|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • terörist olarak bildiğimiz insanlarım kim olduğuna bağlı
    örneğin işidden bahsediyorsak imkansız, daeş için imkansız
    fakat pkk için muhtemel olabilir.

bizi yönetenler fuat avninin dediklerini yapıyorsa işidliler terörist değil bizim insanımız :P son tweetlerişne gözden geçirin benim sitemime hak vereceksiniz

bu arada evet işid, daeş, pkk veya başka kim varsa teröristtir ve müslümanda değildirler

0|1
    0|0
  • lan ne sonu be hayır şu şekil konuşmayayım diyorum ama illa konuşturuyosunuz her ay bir yer patlıyo havaalanına bile silahla giriyolar bu son mu diyen var hastamısınız ülke savasa gidiyo

0|1
    0|0
  • Bu olay israille anlaştığımızı gören radikal islamcı terör örgütü İşidin işi. Zaten şu an dünya bile biliyo onların yaptığını. Bence sorun kimin yaptığı değil bundan sonra bu terörü engellemek için yeni ne gibi tedbirler alınacağı. Ülkeye giriş ve çıkışlar bence aşırı güvenlik önlemleriyle kontrol edilmeli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...